TSPlus Advanced Security - dawniej RDS-Knight

UWAGA! RDS-Knight zmienia nazwę na TSplus Advanced Security.

Współcześnie mamy do czynienia z rosnącą decentralizacją coraz większej liczby przedsiębiorstw i instytucji. Zdalne biura i pracownicy mobilni to coraz częściej spotykana codzienność wielu firm. Wraz ze zwiększoną elastycznością związaną z pracą w środowisku zdalnym zwiększa się również ryzyko.

TSplus Advanced Security to inteligentne rozwiązanie. Dzięki niemu administratorzy mogą korzystać z szerokiej gamy elastycznych narzędzi kontrolujących dostęp do zdalnych serwerów. Zaprojektowany przez ekspertów ds. Bezpieczeństwa i regularnie aktualizowany, TSplus Advanced Security pozostaje w czołówce zabezpieczeń zdalnego pulpitu. Dzięki najnowszej aktualizacji do wersji 4.0, TSplus Advanced Security przoduje w dostarczaniu łatwych w zarządzaniu, wysoce konfigurowalnych rozwiązań bezpieczeństwa dla firm na całym świecie.

TSplus Advanced Security oferuje dwa rodzaje ochrony:

 • TSplus Security Essentials

  zapewnia cztery rodzaje ochrony – podstawowe narzędzia, których każdy dobry administrator potrzebuje, aby kontrolować dostęp do zdalnych serwerów korporacyjnych.

  • Homeland Protection: Zapobiega atakom zagranicznych hakerów blokując otwieranie sesji zdalnych i ograniczając dostęp do zaufanych krajów.
  • Brute-Force Defender: Umieszczaj na czarnej liście podejrzane lub kłopotliwe adresy IP i ograniczaj nieudane próby logowania.
  • Working Hours Restriction: kontroluj dni i godziny, w których użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do zdalnych serwerów.
  • Permissions (Uprawnienia): Łatwa kontrola uprawnień użytkowników i grup do folderów i plików.
 • TSplus Ultimate Protection

  zawiera wszystkie funkcje bezpieczeństwa obecne w TSplus Security Essentials i dodaje kolejne wspaniałe funkcje.

  • Ransomware Protection: oprogramowanie ransomware staje się jedną z najczęstszych form cyberzagrożeń. Zaawansowana ochrona TSplus Security Ransomware w porę wykrywa i zatrzymuje ataki Ransomware.
  • One Click to Secure Desktop (Zabezpieczanie pulpitu jednym kliknięciem): Szybki i łatwy sposób zdefiniowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dla bezpiecznego środowiska zdalnego pulpitu.
  • End-Point Device Protection (Ochrona urządzeń końcowych): Ogranicz dostęp według nazwy urządzenia.
  • Permissions (Uprawnienia): Łatwa kontrola oraz zarządzanie uprawnieniami użytkowników i grup do folderów i plików.


Showing all 2 results

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com