TSplus ujawnia nowy interfejs z wersją 12

TSplus w wersji 12 jest już dostępny  i gotowy do działania na komputerach stacjonarnych, serwerach i w chmurze!

TSplus z radością prezentuje zmiany na rok 2019. Zespół programistów-ekspertów, przy wkładzie od użytkowników i administratorów, przyniósł TSplus nowy wygląd i nowe funkcje. Nowe narzędzie administracyjne z uproszczonym Menu sprawia, że ​​zarządzanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Poniżej nowości w najnowszej wersji TSplus.

Najbardziej widoczną zmianą jest nowy interfejs. Dzięki nowemu wyglądowi i usprawnionemu dostępowi do podstawowych funkcji, interfejs TSplus w wersji 12 został zaprojektowany z myślą o trzech głównych celach:

 • Nowoczesny i przyjazny dla użytkownika design
 • Łatwa i intuicyjna nawigacja
 • Uproszczone zarządzanie

Oto kilka nowych rzeczy, które polubisz:

– Menu główne i wszystkie funkcje TSplus zostały zreorganizowane prze co są  szybciej i łatwiej dostępne za pośrednictwem zakładek po lewej stronie:

 • STRONA GŁÓWNA:  Strona główna została zmieniona na pulpit nawigacyjny, wyświetlając najważniejsze informacje o oprogramowaniu i umożliwiając szybkie działania na serwerze. Obejmuje również automatyczny audyt systemu lokalnego, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie kiedy tylko administrator uruchomi narzędzie administracyjne.
 • APLIKACJE:  Karta Aplikacja jest nowym dodatkiem do głównego menu . Za pomocą kilku kliknięć administrator może opublikować nową aplikację lub zarządzać istniejącymi aplikacjami.
 • DRUKARKA:   Uniwersalna drukarka TSplus umożliwia użytkownikom drukowanie z opublikowanych aplikacji za pomocą dowolnego urządzenia i dowolnej drukarki. W wersji 12 wszystkie te wspaniałe funkcje są łatwiejsze do zarządzania niż kiedykolwiek!
 • WEB:  Kontynuując dążenie do uproszczenia zadań administracyjnych, zakładka została przeprojektowana. Cała aktywność z portalu internetowego z bezpłatnym generatorem certyfikatów SSL do zarządzania klientem Remoteapp została skonsolidowana w jedną, łatwą w zarządzaniu konsolę.
 • FARM:  Farm Manager to specjalna funkcja dla administratorów TSplus Enterprise Edition. Oprócz wszystkich standardowych funkcji TSplus, edycja Enterprise została zaprojektowana ze szczególnym naciskiem na skalowalność. Farm Manager ułatwia zarządzanie wieloma serwerami w większej infrastrukturze przedsiębiorstwa.
 • SESJE: Administratorzy mogą z łatwością zarządzać poziomami dostępu użytkowników, grupami i typami sesji w jednym miejscu.
 • SYSTEM NARZĘDZIA:  Bezpośredni dostęp do podstawowych narzędzi administracyjnych systemu Windows w mgnieniu oka.
 • ZAAWANSOWANE:  Ta zakładka, stworzona dla doświadczonych administratorów IT, umożliwia szybki i łatwy sposób dodawania określonych parametrów i wartości bezpośrednio do kodu programu TSplus.
 • DODATKI:  Administratorzy mogą zintegrować dodatkowe programy i skorzystać z najlepszego rozwiązania do zdalnego pulpitu z RDS-Knight, Server Genius.
 • LICENCJA:  Umożliwia administratorom szybkie sprawdzenie statusu licencji na swoim serwerze. Wraz z rozwojem firmy i wzrostem potrzeb menedżer licencji obejmuje przejrzystą ścieżkę aktualizacji, aby pomóc w dostosowaniu zasobów do potrzeb.

– Rozszerzenie 2FA (ang. Two Factor Authentication). Dwustopniowe uwierzytelnianie dodaje dodatkową warstwę bezpieczeństwa, łącząc dwa różne czynniki :

 • Hasło
 • Urządzenie (na przykład smartfon) – z zainstalowaną aplikacją uwierzytelniającą.

Za każdym razem, gdy użytkownik zaloguje się do sesji zdalnej za pośrednictwem Portalu aplikacji internetowych, będzie musiał wprowadzić hasło i kod dostarczony przez aplikację uwierzytelniającą na urządzeniu mobilnym.

Więcej szczegółów w linku poniżej:
Two Factor Authentication

– Publikacja aplikacji została całkowicie przeprojektowana

Ta nowa wersja jest najlepszą wersją TSplus, która kiedykolwiek została wydana. Mamy nadzieję, że spodoba ci się tak samo, jak to naszym beta testerom i użytkownikom.

Translate »