Lato to ta pora roku, która przynosi wszystkim upragnione spowolnienie po wyczerpującym sezonie. Dla wielu z nas oznacza czas relaksu, wakacyjnych wojaży i okazję do naładowania baterii. W TSplus jednak – nawet w wakacje – nie próżnujemy, a nasz zespół programistów pracuje intensywnie, by  dostarczać naszym klientom nowe, ekscytujące rozwiązania. Wciąż też poszukujemy nowych sposobów, by zaprezentować światu nasze nowatorskie produkty w pełni ich funkcjonalności i skuteczności.

W tym roku rozszerzyliśmy naszą linię produktów. To, co kiedyś było pojedynczym produktem — TSplus — jest teraz kwitnącą i stale rozrastającą się gamą narzędzi do obsługi zdalnego pulpitu, udostępniania aplikacji, cyberbezpieczeństwa i zarządzania serwerami.

  • TSplus Remote Access — nasza znakomita alternatywa dla Citrix i MS RDS. Dzięki któremu obsługa Zdalnego Pulpitu i Udostępnianie Aplikacji staje się dziecinnie proste.
  • Remote Work TSplus — zapewniający łatwy zdalny dostęp bezpośrednio do Twojego komputera PC w biurze. Kiedy nie możesz być w biurze, weź biuro ze sobą!
  • TSplus Remote Support — najlepsza alternatywa dla TeamViewer. Łatwe w użyciu, oparte na sieci narzędzie do udostępniania sesji Windows. Niezbędne dla każdego zespołu Zdalnego Wsparcia!
  • TSplus Advanced Security — multinarzędzie stojące na straży cyberbezpieczeństwa Twoich serwerów i zdalnych połączeń. Zatrzymaj Ransomware, ataki Brute-force, ogranicz dostęp do serwera na podstawie położenia geograficznego… i nie tylko!.
  • TSplus Server Monitoring – Server Genius przejdzie latem gruntowny lifting. Nowa nazwa, nowe narzędzia i funkcjonalności. Server Monitoring szybko stanie się niezbędnym instrumentem do zarządzania flotą serwerów Windows.

Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o naszej rozszerzonej linii produktów i pobrać 15-dniową wersję próbną dowolnego produktu TSplus.

 

 

Translate »