Oprogramowanie TSplus jest klasycznym serwerem pulpitu zdalnego. Dodatkowo, posiada unikalne funkcjonalności zabezpieczające oraz monitorujące pulpit zdalny.
Filozofia serwera terminali znana jest od wielu lat (ang. remote desktop ). Serwer terminali pełni bardzo ważną funkcję w tak skonfigurowanym środowisku. Istotne jest aby pulpit zdalny był dostarczony płynnie szybko i bezpiecznie, to właśnie umożliwia TSplus terminal server . Dodatkowymi atutami programu TSplus są możliwości związane z bezawaryjnym drukowaniem z pulpitu zdalnego oraz możliwość publikacji pełnego pulpitu zdalnego lub wybranych aplikacji za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. TSplus doskonale integruje się ze środowiskiem Activ Directory . Umożliwia również budowanie farmy serwerów i uruchomienie mechanizmów load balancing. To niektóre z możliwości Servera pulpitu zdalnego TSplus.
Zapraszamy do przetestowania naszego Servera terminali.

One Response to Zdalny pulpit i terminal serwer dla opornych.
  1. […] błędne podanie nazwy użytkownika i hasła nasz serwer terminali nie pozwoli na połączanie pulpitu zdalnego z adresu IP które próbuje się logować ale podaje złe dane dostępu. Taki  mechanizm obronny […]

Comments are closed.


[top]
Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com