Ogłoszenie Tsplus dla Europy Wschodniej

Nowy Dyrektor Regionalny TSplus dla Europy Wschodniej – autor Floriane Mer, Marketing Manager TSplus
Streszczenie: TSplus “plan operacyjny na 2020 stawia międzynarodowy rozwój wraz z regionalizacją działań Grupy na całym świecie. John Davies, prezes TSplus ‘, postanowił podzielić świat na 10 dużych regionów: USA / Kanada, Ameryka Łacińska, Europa Zachodnia, Południowa, Środkowa,Wschodnia, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód i Indie. TSplus ogłosił swój wybór Pana Andrzeja Krystaszka jako Dyrektora Regionalnego na Europę Wschodnią.

Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju międzynarodowego, TSplus realizuje swoją obecność na całym świecie, planując zajmowanie nowych terytoriów strategicznych w Europie Wschodniej. Ten region ma ogromny potencjał, ponieważ obejmuje szeroki obszar z kilkoma bardzo dynamicznie rozwijającymi się rynkami, takimi jak Rosja, Czechy i Polska.

W 2015 roku John Davies i Andrzej Krystaszek uzgodnili długoplanowe i strategiczne plany realizacji sukcesu Tsplus w obrębie Regionu Europy Wschodniej.

Od tamtego czasu, Andrzej Krystaszek jest odpowiedzialny za sprzedaż i marketing firmy TSplus na całym obszarze od granic Niemiec do granicy z Koreą, od Finlandii do południowej Europy. Region ten obejmuje takich sąsiadów Polski, jak Rosja, Białoruś, była Jugosławia, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Ukraina i Bułgaria. W ciągu trzech najbliższych lata, wejdą tam również kraje bałtyckie i Skandynawia, co podniesie potencjał rynku.
Andrzej Krystaszek, wniósłszy sam duże doświadczenie z branży IT, zaczął sprzedawać licencje TSplus około pięciu lat temu, korzystając z rozbudowanej sieci w swoim regionie. Wcześniej oferował on wsparcie techniczne dla polskich klientów i hosting serwerów. Pracuje wraz z żoną Elżbietą, odpowiedzialną za rachunkowość i działania marketingowe.

Było to istotnym wyzwaniem dla TSplus znaleźć kluczową osobę, która byłaby w stanie prowadzić działalność TSplus w tym obiecującym regionie i poświęcić swój czas, umiejętności i wysiłki w celu zapewnienia rozwoju biznesu w Europie Wschodniej. Inauguracją partnerstwa zawiera w sobie kilka ważnych kroków, które zostały już wykonane:

  • Stworzenie portalu TSplus na Europę Wschodnią: http://www.tsplus.net/eastern-europe/
  • Tłumaczenie strony TSplus na polski, rosyjski, ukraiński, czeski, węgierski
  • Tłumaczenie produktu TSplus na język polski, rosyjski, ukraiński, czeski, węgierski
  • Stworzenie lokalnych kont na portalach społecznościowych w języku polskim, ukraińskim, czeskim i węgierskim
  • Stworzenie Lokalnego Zespołu Wsparcia pracującego w języku polskim, rosyjskim i ukraińskim

Przyszła kampania marketingowa, która jest obecnie przygotowywana przez naszych menedżerów marketingu, ma za zadanie wspierać efektywny lokalny rozwój TSplus.

kom

“John Davies, prezes i założyciel Międzynarodowej Korporacji TSplus powiedział: “Cieszę się, że Andrzej Krystaszek dołączył do europejskiego zespołu zarządzającego TSplus. Wraz z dystrybutorami z centrali i lokalnymi dystrybutorami będzie opracowanie wdrożenie strategii sprzedaży, mającej spełnić wymagania klientów i partnerów TSplus oraz wzmocnić pozycję TSplus w regionie. “

TSplus jest najbardziej opłacalną i łatwą w użyciu alternatywą dla Citrix. TSplus d oswej pracy używa takich funkcji jak Web Portal, klienta HTML5, Session Management, Load Balancing, Universal Printer, Seamless Remote Application, Application Control, RDP Defender i wiele innych działających w sposób o wiele prostszy od Citrix. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszego produktu i jego niesamowitych funkcji, odwiedź naszą stronę i pobierz 15 – dniową wersję próbną za darmo.

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com