fbpx

Referencje

Referencje TSplus

Zaufało nam ponad 500 000 firm

Obecnie już ponad 500 000 klientów na całym świecie korzysta z rozwiązań TSplus. Wśród nich znajdują się zarówno małe firmy, takie jak restauracje, salony SPA, biura księgowe i firmy architektoniczne, jak i duże korporacje o globalnym zasięgu, takie jak Siemens, które wdrażają TSplus do obsługi wymagającej infrastruktury i aplikacji o krytycznym charakterze. Wśród naszych klientów są również instytucje publiczne i duże agencje rządowe, w tym armia amerykańska, a także uniwersytety i uczelnie, takie jak UCLA i Paris La Sorbonne.

motorola-gray-logo (1)
sas-institute-gray-logo

Doceniony przez ekspertów IT

Referencje prasowe i wyróżnienia

Każdego roku, wraz z rosnącą liczbą zadowolonych klientów, otrzymujemy kolejną porcję nagród i wyróżnień. Pozytywne opinie, zwłaszcza płynące od samych użytkowników, są dla naszego zespołu najlepszym świadectwem słuszności strategii rozwoju firmy TSplus.

Zobacz, co o nas mówią nasi klienci oraz publikacje prasowe.

 

SILNA POZYCJA TSPLUS

Media tradycyjne i internetowe, społeczności i fora... mówią o TSplus! 

Informacje o TSplus zostały opublikowane w setkach mediów na całym świecie, w dziesiątkach państw. To sprawia, że napisało o nas już miliony osób, specjalistów branży informatycznej, dziennikarzy i co najważniejsze – zadowolonych z naszych programów użytkowników.

 
 
 

Endpoint Security Solution Privider

W 2020 roku ponownie zostaliśmy wyróżnieni przez ekspertów, którzy spośród licznych firm informatycznych i ich rozwiązań wybrali najlepsze produkty IT roku. Jesteśmy dumni, że nasze nieustanne dążenie do zapewnienia bezpieczeństwa połączeń zdalnych i danych zdobyło nie tylko zaufanie użytkowników, ale również prestiżowe nagrody, takie jak DCS Awards oraz wyróżnienie w rankingu magazynu "Enterprise Security".

Sourceforge Leader Award 2024

TSplus zdobył nagrodę Leader Award 2024 w wiosennym rankingu SourceForge, największej na świecie strony z recenzjami, która umożliwia klientom łatwe porównanie i wybór najlepszego oprogramowania lub usług. Nagroda Leader SourceForge jest przyznawana firmom i produktom, które otrzymały wyjątkowe recenzje od użytkowników, plasując je w najwyższym piątym percentylu ocen na platformie SourceForge.

Most Promising Citrix Solution

CIO Review to renomowany magazyn technologiczny ceniony wśród specjalistów branży IT. Jest wiarygodnym źródłem wiedzy i platformą wymiany informacji dla kadry kierowniczej, ekspertów oraz wszystkich śledzących nowe trendy IT. Każdego roku CIO Review wybiera 10 obiecujących firm, które oferują wyjątkowe alternatywy dla systemu Citrix. Wywiady z ich liderami są następnie publikowane w specjalnym wydaniu magazynu. W 2020 r. w tym zacnym gronie znalazł się TSplus.

Referencje

To, co najważniejsze, czyli opinie naszych klientów

To dzięki naszym użytkownikom – których feedback nieustannie inspiruje, napędza i daje nam moc do dalszego rozwoju i doskonalenia rozwiązań – marka TSplus od kilkunastu lat rośnie w siłę, wzmacniając swoją pozycję jako lider w dziedzinie zdalnego dostępu.

 
"Korzystanie z programu to sama przyjemność - począwszy od prostej instalacji otrzymujemy intuicyjną konfigurację. Możliwości konfiguracji połączeń (klient dedykowany, RDP i np. panel pływający, www) które posiada czynią go najbardziej kompleksowym i dostosowanym do potrzeb dla wielu użytkowników."
finelog1
Bogdan Szczepański
FINELOG (Polska)
"Wprowadziliśmy TSplus 8 lat temu na potrzeby naszej firmy architektonicznej. Wdrożyliśmy oprogramowanie dla ponad 10 miejsc w naszych 3 biurach w USA. Sam produkt jest świetny, wypełnia określoną niszę i robi to nad wyraz dobrze. "
SB
James Martin
SHEPLEY BULFINCH (USA)
"Jako firma hostingowa, zaczęliśmy korzystać z TSplus w 2013 roku. Łatwa instalacja i konfiguracja, łatwa administracja: TSplus to idealna odpowiedź na ułatwienie naszej działalności i zmniejszenie kosztów."
FLOORITnew
Thomas Schulz
FLOORIT AB (Sweden)
"TSplus to świetny produkt do połączeń zdalnych. I oszczędza konieczności przechodzenia przez utrudnienia oprogramowania Microsoftu."
Ron Novak
PEACE OF MIND PC (USA)
"To świetny produkt i bardzo nam się podoba. Jestem zadowolony z dokonanych przez Was aktualizacji i z tego, że wiele problemów udało się rozwiązać. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić TSplus moim klientom i partnerom."
PAVELKAnew
Jal
J&B PAVELKA, Inc. (USA)
"Program doskonały. Małym kosztem umożliwia pracę zdalną. Działa bezproblemowo i jest na bieżąco uaktualniany. Do tego fachowa i szybka pomoc techniczna. Polecam!"
Tomasz Bazuń
PLETTAC DISTRIBUTION (POLSKA)
"Używamy TSplus od prawie roku i sprawdza się świetnie. Jest to bardzo dobra i niedroga alternatywa dla zakupu licencji na usługi terminalowe Microsoft."
Jared Edis
PLAIN LANGUAGE MEDIA (USA)
"TSplus to świetny produkt. W ciągu niespełna 3 lat wdrożyliśmy oprogramowanie w naszych 18 biurach na całym świecie. Doceniam to, że zespół pozostaje na bieżąco z aktualizacjami i patchami MS i dzięki temu zapewnia bezproblemową i płynną pracę."
Errol Maynard
PERKINS EASTMAN (USA)
"Zaczęliśmy używać TSplus 4 lata temu na potrzeby naszej firmy, która zajmuje się usługami programistycznymi, zarządzaniem siecią i centrum danych. TSplus to doskonały produkt i bardzo go polecamy! "
SERVICIOS INFORMATICOS
CCMV S.A (Costa Rica)
"Od ponad 5 lat korzystamy z TSplus w naszych różnych obiektach w Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Szczególnie doceniamy wsparcie klienta, które jest zawsze pomocne i szybkie."
Simon Bosanquet
MINO PROCESS CONTROL, Ltd. (UK)

Sprawdź nasze Testimonial videos

Niezliczone historie sukcesu, opowiedziane przez współpracowników, partnerów i sprzedawców TSplus z całego świata!

 

TSPLUS CASE STUDIES

Historie sukcesu z TSplus

Na całym świecie firmy z różnych branż i różnych wielkości wykorzystują oprogramowania TSplus w swoich środowiskach zdalnych. Dzięki kompleksowym narzędziom dostępu zdalnego, dostarczają aplikacje firmowe, zapewniającą bezpieczne i niezawodne rozwiązania do pracy zdalnej, przetwarzania w chmurze i zdalnego wsparcia.

 
 
 
 
 

ZOOM Informatica

TSplus Remote Access to niesamowite rozwiązanie zdalnego pulpitu i dostępu do sieci. Ekonomiczne oprogramowanie, łatwe do wdrożenia i z doskonałym wsparciem technicznym.

ADSystems

"TSplus jest solidny, a jego cena jest bardzo przystępna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości i świetnego wsparcia! Krótko mówiąc: kochamy zespół TSplus!"

VistAbility

"TSPlus jest bardzo efektywny, prosty we wdrożeniu i zarządzaniu, a także idealnie mieści się w naszym budżecie. Dotychczas sprawdzał się znakomicie, szczególnie w okresie kryzysu Covid, gdy większość naszych pracowników pracuje zdalnie."

Translate »