fbpx

TSplus Server Monitoring

Monitoruj całą swoją sieć z jednego miejsca

Kompleksowe programowanie dla infrastruktur pracy zdalnej do monitorowania serwerów i stron internetowych w czasie rzeczywistym. Pozwala uzyskiwać zarówno aktualne, jak i historyczne dane na temat wydajności i użytkowania serwerów, stron internetowych, aplikacj i użytkowników.

TSplus Server Monitoring

Kompleksowe oprogramowanie do monitorowania serwerów

TSplus Server Monitoring dostarcza historyczne i aktualne raporty dotyczące twoich serwerów, stron internetowych, aplikacji oraz użytkowników. Dzięki naszemu rozwiązaniu otrzymasz pakiet wiedzy na temat użytkowania i wydajności swojej zdalnej infrastruktury i wyraźny wgląd w ewentualne problemy w funkcjonowaniu jej elementów, pozwalając na pełną kontrolę zdalnego środowiska.

Monitoruj swoje serwery i strony internetowe za pomocą jednego interfejsu. Analizuj dane dostarczane w czasie rzeczywistym. Przewiduj i zapobiegaj wszelkim problemom, które mogłyby negatywnie wpłynąć na działanie Twojego serwera.

MONITOROWANIE ZDALNYCH PULPITÓW

Monitorowanie i raportowanie dla serwerów pulpitu zdalnego

Rozwiązanie jest niezwykle intuicyjne i w wielkim stopniu ułatwia pracę administratorom infrastruktur zdalnych. Oferuje proste i szybkie wdrożenie i skonfigurowanie. Po zainstalowaniu na wybranym serwerze Windows lub komputerze administrator może w łatwy sposób dodawać lub usuwać monitorowane serwery oraz strony internetowe.

Śledź stan swojego serwera w czasie rzeczywistym

Poznaj szczegółowo swoją infrastrukturę zdalnego dostępu, aby zoptymalizować wydajność oraz zaoszczędzić na kosztach

TSplus Server Monitoring śledzi kondycję serwerów i stron internetowych z poziomu jednego interfejsu. Ustaw regularne raportowanie, by lepiej zarządzać swoimi serwerami. Z łatwością twórz profesjonalne raporty zawierające najbardziej istotne informacje

SZYBKI W KONFIGURACJI

Server Monitoring jest szybki do wdrożenia. Wystarczy zainstalować małego agenta na każdym serwerze, który ma być monitorowany i gotowe!

OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW

Server Monitoring pomaga zoptymalizować zasoby serwera, redukując niepotrzebne koszty. Ponadto oferuje licencje wieczyste.

PRZYJAZNY DLA UŻYTKOWNIKA

Konsola administratora jest przyjazna dla użytkownika, z prostym sposobem centralnego monitorowania złożonych sieci i projektowania własnych raportów!

KLUCZOWE KORZYŚCI

Dlaczego TSplus Server Monitoring?

Otrzymuj alerty w czasie rzeczywistym na temat  stanu Twojej sieci.

Monitorowanie dostępu zdalnego

Otrzymuj w czasie rzeczywistym raporty i alerty dotyczące problemów z wydajnością w infrastrukturze pracy zdalnej. Monitoruj wszystkie serwery, strony internetowe, aplikacje i użytkowników z jednej przyjaznej dla użytkownika kompleksowej konsoli.

Zmniejszenie wydatków na IT

Monitoruj serwery za pomocą rozwiązania ze stałą licencją w przystępnej cenie. Zoptymalizuj koszty IT, monitorując i wykrywając aplikacje z nadmiernym wykorzystaniem licencji.

Maksymalizacja wydajności

Optymalnie korzystaj ze swojej infrastruktury zdalnej, np. przenosząc użytkowników z przeciążonych serwerów na te, które są niedostatecznie używane. Dzięki inteligentnym i czytelnym raportom zwiększ wydajność swoich serwerów i produktywność użytkowników.

Jak to działa?

Szybciej przewiduj ryzykowne sytuacje i problemy z serwerem

Remote Access tworzy sesje jednoczesne, do których użytkownicy mogą uzyskiwać zdalny dostęp i – za pośrednictwem klientów RDP i HTML5 – bezpiecznie korzystać z aplikacji biznesowych, hostowanych na firmowym serwerze lokalnym lub w chmurze.

CECHY

Rzut oka na najważniejsze funkcje

CENNIK

Do wyboru masz trzy wersje Server Monitoring

Przystępne cenowo licencje wieczyste

Essentials

Dożywotnia licencja

1 serwer

445 PLN

Startup

Dożywotnia licencja

5 serwerów

1720 PLN

Enterprise

Dożywotnia licencja

10 serwerów

3150 PLN

Aktualizacja i Wsparcie (zalecane)

Bądź na bieżąco z najnowszymi funkcjami, aktualizacjami zabezpieczeń i skorzystaj z pomocy naszego zespołu Wsparcia

silna pozycja na rynku

Jakości TSplus zaufało ponad 500 000 firm

Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś

TSplus Server Monitoring można testować bezpłatnie przez 15 dni. Wersja próbna zawiera wszystkie funkcje i a jej pobranie i instalacja nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami!

Translate »