fbpx

O nas

O firmie

Od 1996 roku Terminal Service Plus (TSplus) specjalizuje się w technologii zdalnego dostępu do aplikacji i pulpitu

Wraz z rozwojem szerokopasmowych technologii dostępu do Internetu, każdy może publikować aplikacje lub zdalne pulpity i udostępniać wspólne zasoby w obrębie lokalnych sieci lub przez internet na całym świecie. TSplus jest najprostszym i najbardziej opłacalnym narzędziem służącym do wykorzystania dobrodziejstwa współczesnych możliwości. Łatwość korzystania z zaawansowanych technologii, to jeden z naszych priorytetów. Uważamy, że w dobie Internetu, każda osoba, niezależnie od wiedzy technicznej, powinna być w stanie uruchomić i wdrożyć dostęp do pulpitu lub aplikacji zdalnej, bez konieczności organizowania kosztownego zespołu wdrożeniowego lub zakupu drogiego sprzętu i urządzeń peryferyjnych.

Lider o globalnym zasięgu

Zaufało nam ponad 500 000 firm na całym świecie

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam ze spokojem i dumą oferować naszym klientom tak opłacalne i łatwe w użyciu oprogramowanie. Ten czas zaowocował produktem który ma potencjał potężnych rozwiązań serwerowych jednak potrafi działać z każdym produktem MS linii biznesowej lub serwerowej, dzięki czemu możemy dowolnie skalować koszty w zależności od naszych potrzeb nie angażując ekspertów.

 
motorola-gray-logo (1)
sas-institute-gray-logo

Nasza misja

Od samego początku istnienia firmy kierujemy się fundamentalną zasadą: zapewnić bezpieczny i łatwy dostęp do aplikacji i danych na całym świecie - w każdym miejscu, o każdej porze, na dowolnym urządzeniu i w każdej sieci. Nasz kompleksowy pakiet oprogramowania spełnia potrzeby tysięcy firm na całym świecie, oferując rozwiązania takie jak:
- Remote Access, umożliwiający dostarczanie aplikacji i dostęp zdalny.
- Advanced Security, wszechstronne narzędzie bezpieczeństwa, chroniące przed cyberatakami.
- Remote Support, umożliwiające zdalną pomoc i udostępnianie ekranu.
- Server Monitoring, do monitorowania i raportowania zdalnych serwerów.

lat doświadczenia
0
użytkowników na całym świecie
0 +
redukcji kosztów
0 %
Średnia ocena w recenzjach
0 /5

ŁĄCZĄC ŚWIAT

TSplus - międzynarodowa marka

TSplus, będąca prywatną firmą z główną siedzibą we Francji, funkcjonuje w oparciu o szeroką współpracę swoich przedstawicielstw, operujących na całym świecie.
 
 
 

Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś

TSplus Remote Access można testować bezpłatnie przez 15 dni. Wersja próbna zawiera wszystkie funkcje i a jej pobranie i instalacja nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami!

Translate »