VAR-program

Zostań Autoryzowanym Dystrybutorem

VALUE ADDED RESELLER (VAR)

TSPLUS – TO ROZWIĄZANIE DLA WSZYSTKICH FIRM, ZARÓWNO DUŻYCH, JAK I MAŁYCH

DLA KONSULTANTÓW, DOSTAWCÓW IT I USŁUG W CHMURZE, BIUR KSIĘGOWYCH, INSTYTUCJI I WSZYSTKICH, KTÓRZY SZUKAJĄ OPTYMALNEGO ROZWIĄZANIA ZDALNEGO PULPITU.
Z USŁUGĄ TERMINAL TSPLUS, WSZYSTKIE DZIAŁANIA MOGĄ BYĆ SKUTECZNE I W ZNACZNY SPOSÓB UPROŚCIĆ I ZWIĘKSZYĆ EFEKTYWNOŚĆ PRACY, CO ZAOSZCZĘDZI TWOJEJ FIRMIE ZARÓWNO CZAS I PIENIĄDZE.

Jesteś dostawcą Systemów Informatycznych, firmą konsultingową, sklepem internetowym, małym lub średnim przedsiębiorstwem? Jeśli chcesz zaoferować swoim klientom najlepsze rozwiązanie zdalnego pulpitu – alternatywę dla sytemu Citrix, która będzie zarazem łatwa w użyciu i tańsza… mamy dla Ciebie znakomitą ofertę.
Zapewniamy oprogramowanie do zdalnego połączenia z serwerami i zdalnymi pulpitami dla użytkowników, a także programy bezpieczeństwa i   nadzoru dla serwerów RDS. Oprócz oprogramowania oferujemy szkolenia i prezentacje, aby zapewnić kompleksową  obsługę naszym przyszłym   klientom. TSplus to doskonałe  oprogramowanie, które staje się obecnie standardem dla usług zdalnego dostępu i pulpitu zdalnego. Gwarancją   jakości naszego programu jest fakt, że był on wielokrotnie nagradzany – m.in. znalazł się w gronie dziesięciu najbardziej obiecujących rozwiązań   zdalnego pulpitu wyróżnionych przez prestiżowy magazyn CIO Review (czytaj więcej)

Zostań   Autoryzowanym Dystrybutorem   oprogramowania TSplus.

Skontaktuj się z nami.
kontakt@tsplus.pl
+48 (42) 206 74 76

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com