fbpx

VAR-program

Zostań Autoryzowanym Dystrybutorem

Value Added Reseller (VAR)

TSPLUS – TO ROZWIĄZANIE DLA WSZYSTKICH FIRM, ZARÓWNO MAŁYCH, JAK I DUŻYCH.

DLA DOSTAWCÓW ROZWIĄZAŃ IT I USŁUG W CHMURZE, BIUR KSIĘGOWYCH, INSTYTUCJI I WSZYSTKICH FIRM, KTÓRE SZUKAJĄ OPTYMALNEGO ROZWIĄZANIA ZDALNEGO PULPITU.
Z TSPLUS ZAPEWNISZ CIĄGŁOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ SWOJEGO BIZNESU, UMOŻLIWIAJĄC PRACĘ Z DOWOLNEGO MIEJSCA I NIEZAWODNY ZDALNY DOSTĘP DO ZASOBÓW INFORMATYCZNYCH FIRMY. TO POZWOLI SKUTECZNIE UPROŚCIĆ CODZIENNE DZIAŁANIA I ZWIĘKSZYĆ EFEKTYWNOŚĆ PRACY, OSZCZĘDZAJĄC TWOJEJ FIRMIE ZARÓWNO CZAS, JAK I PIENIĄDZE.

Jesteś dostawcą Systemów Informatycznych, firmą konsultingową, sklepem internetowym, czy po prostu przedsiębiorstwem poszukującym partnerstwa w dziedzinie innowacyjnych technologii? Jeśli chcesz zaoferować swoim klientom najlepsze rozwiązanie zdalnego pulpitu – alternatywę dla sytemu Citrix/RDS, która będzie zarazem łatwa w użyciu i tania… mamy dla Ciebie znakomitą ofertę.

Dołącz do Programu Partnerskiego TSplus. I korzystaj z atrakcyjnego pakietu, który obejmuje:

Zapewniamy oprogramowanie do zdalnego połączenia z serwerami i zdalnymi pulpitami dla użytkowników, a także rozwiązania bezpieczeństwa i  monitoringu dla serwerów RDS. Oprócz oprogramowania oferujemy szkolenia i prezentacje, aby zapewnić kompleksową  obsługę naszym przyszłym klientom. TSplus to doskonałe rozwiązanie, które staje się obecnie standardem dla usług zdalnego pulpitu i światowym liderem tej technologii. Gwarancją jakości naszego programu jest fakt, że był on wielokrotnie nagradzany – m.in. znalazł się w gronie dziesięciu najbardziej obiecujących rozwiązań zdalnego pulpitu wyróżnionych w 2019 roku przez prestiżowy magazyn CIO Review (czytaj więcej)

Zostań   Autoryzowanym Dystrybutorem   oprogramowania TSplus.

Skontaktuj się z nami:

Translate »