Jest już lipiec i wszyscy przygotowują się do wyjazdu na wakacje. Pracownicy i menedżerowie zarezerwowali swoje urlopy. W tym okresie aplikacja TSplus staje się najlepszym partnerem dla każdej organizacji, ponieważ zapewnia bezpieczne zdalne połączenia z dowolnego miejsca do serwerów i aplikacji biurowych. Idealne rozwiązanie, aby cieszyć się swobodą na wakacjach!

1. Bądź spokojny i korzystaj z aplikacji TSplus

Menedżerowie chcą mieć kontrolę nad swoim zespołem i prowadzić swoje projekty nawet z dużej odległości. Aplikacja TSplus to najlepsze narzędzie do zarządzania, które pozwala zachować kontrolę, nawet zdalnie.

Czy jest lepszy sposób na śledzenie postępów pracy, niż łączenie się, gdy tylko chcesz, ze zdalnymi serwerami obsługującymi aplikacje biznesowe? Aplikacja TSplus na urządzenia mobilne umożliwia bezpośredni zdalny dostęp do wszystkich pulpitów i aplikacji Windows na dowolnym systemie operacyjnym: Android, Windows, iOS, Linux …

Poza możliwością sprawdzania wiadomości e-mail i kontroli nad każdą sytuacją awaryjną, do wszystkiego, co jest dostępne na zdalnym serwerze, można łatwo uzyskać dostęp za pomocą prostego dotknięcia palcem. Dzięki temu możesz  łatwo przeglądać faktury, zarządzać zapytaniami klientów, porównywać dane w archiwach, wprowadzać poprawki do prezentacji itp.

Niezależnie od tego, czy wylegujesz się przy basenie, siedzisz na tarasie kawiarni, czy podróżujesz pociągiem, możesz szybko sprawdzić, co dzieje się w biurze i łatwo interweniować w razie potrzeby. Aplikacja TSplus to rozwiązanie, dzięki któremu menedżerowie mogą bez stresu relaksować się podczas swoich dni wolnych.

2. Podróżuj bez zbędnego bagażu: weź ze sobą aplikację TSplus i nic więcej

Oczywiście niektórzy mogą powiedzieć, że wystarczy zabrać ze sobą profesjonalny laptop, na wypadek, gdyby chcieli trochę popracować podczas wakacji. Tyle tylko, że jest łatwiejszy sposób na to, aby swoje biuro mieć zawsze w zasięgu ręki. Komputer na plaży ma wiele minusów: ciepło, piasek, woda, ciężar, akumulator… Poza tym przepisy dotyczące bagażu są dość restrykcyjne i nikt nie chce być zmuszony do wyboru pomiędzy materiałami roboczymi, a ulubioną parą butów. Dlatego zabranie ze sobą tabletu na wakacje ma dużo większy sens. Ale wciąż, niezależnie od tego, czy tablet działa pod Androidem, iOS, Linuxem czy innym systemem, z reguły nie obsługuje wewnętrznych aplikacji biznesowych Windows.

Rozwiązanie jest proste: zostaw laptopa w domu i pobierz aplikację TSplus z dowolnego sklepu z aplikacjami. Jako użytkownik skorzystasz z bezpiecznego i nieograniczonego połączenia ze zdalnymi serwerami i komputerami stacjonarnymi ze swojego tabletu lub smartfona, gdziekolwiek się udasz. Z całym wyposażeniem biurowym w dłoni nie ma już problemów z pakowaniem!

3. Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki aplikacji TSplus

Telefony komórkowe i tablety ułatwiają przeglądanie wiadomości e-mail w dowolnym momencie. Jednak ich możliwości są dość ograniczone, jeśli chodzi o pracę nad konkretnymi zadaniami. Oczywiście zawsze można pobrać i użyć dokładnej aplikacji biznesowej wykorzystywanej w biurze. Chociaż jest dostępna w wersji mobilnej, rzadko jest bezpłatna. Co zatem zaoferować pracownikom, którzy korzystają z urlopu i nie mają możliwości dokończyć przed wyjazdem kluczowych dla firmy zadań? Przysłowie: „to, czego nie można zrobić dzisiaj, zrób jutro”, musi być jednak w pewnych okolicznościach zrównoważone. Dwa tygodnie wakacji to nie jutro. Takie rozwiązanie może być w porządku dla tych, którzy pracują lepiej pod presją i nie są wrażliwi na stres. Dla wszystkich pozostałych dostępna jest aplikacja TSplus, która zaoszczędzi czas i pozwoli się zrelaksować!

Zainstalowana na smartphonie lub tablecie aplikacja Remote Desktop zapewnia natychmiastowy dostęp do zdalnych serwerów, aplikacji biznesowych i komputerów stacjonarnych. Nie musisz przejmować się przesyłaniem plików ze stacji roboczej na tablet, aby wykonać pracę.  To rozwiązanie jest jeszcze szybsze niż zdalny klient HTML5, ponieważ użytkownicy muszą go tylko pobrać i jeden raz wprowadzić dane uwierzytelniające, aby połączyć się za każdym razem, kiedy będą tego potrzebować … za jednym dotknięciem palca. Ponadto, aplikacja TSplus umożliwia użytkownikom drukowanie dowolnego dokumentu ze zdalnej sesji lokalnie, co jest wygodne, gdy połączenie internetowe nie jest stabilne!

4. Pozostań w grze dzięki aplikacji TSplus

Wyjazd na wakacje wiąże się z dwiema bardzo ważnymi sprawami: pozostawienie komputera i wszelkich bieżących projektów za sobą oraz konieczność – gdy w końcu wracamy do pracy – nadrobienia zaległości we wszystkich zadaniach, które pojawiły się w międzyczasie. Im dłuższe i bardziej udane są nasze wakacje, tym trudniej jest powrócić do rzeczywistości.

Aplikacja TSplus to idealne rozwiązanie dla pracowników, którzy chcą pozostać w kontakcie z biurem, nawet będąc tysiące kilometrów od niego. Nie muszą wpadać w panikę, myśląc o tonach zadań, które będą gromadzić się podczas ich nieobecności. TSplusApp dla urządzeń mobilnych umożliwia bezpośredni zdalny dostęp do wszystkich aplikacji Windows na dowolnym systemie operacyjnym: Android, Windows, iOS, Linux…

Jedno kliknięcie na aplikację z telefonu komórkowego lub tabletu wystarczy, aby użytkownik został podłączony do swojej stacji roboczej. W ciągu minuty może otworzyć, sprawdzić i poprawić najnowsze modyfikacje wprowadzone do ważnego pliku i pozostać aktywnym członkiem zespołu z dowolnego miejsca.

5. Bądź Trendy: Wystarczy pobrać aplikację TSplus

Nie trzeba chyba mówić, że praca z tabletem podczas podróży jest obecnie koniecznością. Pełny dostęp do stacji roboczych za pomocą aplikacji mobilnej jest oczywiście modny. Aplikacja TSplus Remote Desktop to po prostu krok ku nowoczesności dla wszystkich pracowników, którzy chcą pozostać w kontakcie ze światem biznesu… kiedykolwiek i gdziekolwiek chcą.

Pobierz aplikację TSplus za darmo i przygotuj się na urlop!

Warunki wstępne:

Możesz zainstalować Aplikację TSplus pod dwoma warunkami:

  • Host site musi być systemem TSplus Mobile Web lub Enterprise.
  • Musisz mieć zainstalowaną co najmniej wersję TSplus 11.30 lub starszą. Pobierz najnowszą wersję.
Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com