fbpx

W ubiegłym miesiącu TSplus ogłosił utworzenie kanałów RSS (Really Simple Syndication), pozwalających śledzić rozwój produktów. Ten nowy format, funkcjonujący w oparciu o XML, który opracowano i wprowadzono w firmie dla sprawnej wymiany informacji, może przynieść dodatkowe korzyści również naszym klientom.

Pierwsze kanały RSS są już dostępne

Od 27 marca użytkownicy mogą subskrybować kanały RSS TSplus! Zespół programistów stworzył kanały dla każdego z produktów TSplus, w tym wersje Remote Access LTS. Te kanały zawierają podsumowanie ulepszeń i poprawek dla każdej wydanej nowej wersji. Każda aktualizacja, nawet najdrobniejsza zmiana, zostanie automatycznie zaktualizowana w kanale, a subskrybenci zostaną natychmiast powiadomieni. Dzięki temu partnerzy i użytkownicy mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do aktualnych danych w czasie zbliżonym do rzeczywistego.

Oto linki do kanałów RSS:

Narzędzie pierwotnie przeznaczone do użytku wewnętrznego i mające na celu usprawnienie obiegu informacji z działu technicznego do reszty firmy, okazuje się również przydatne dla partnerów i resellerów TSplus.

Utrzymywanie oprogramowania TSplus w najlepszej formie dzięki usłudze Wsparcia i Aktualizacji

Jesteśmy przekonani, że dostępność informacji o regularnych wydaniach i zmianach będzie impulsem dla coraz większej liczby klientów TSplus do zakupu subskrypcji usługi Wsparcia i Aktualizacji. Oprócz bezpłatnych, automatycznych aktualizacji zabezpieczeń i poprawek, które są regularnie wykonywane dla każdego produktu, zaletą stałego posiadania usługi Wsparcia i Aktualizacji jest możliwość skorzystania ze wszystkich wspaniałych ulepszeń oraz nowych funkcji, o które regularnie uzupełniamy nasze oprogramowania.

Dla przykładu, ostatnia główna aktualizacja Advanced Security obejmuje nową ochronę IP Hacker Protection, z kolei Remote Support otrzymało ostatnio istotne ulepszenia techniczne i nowy design, mające na celu zapewnienie lepszego doświadczenia użytkownika. Na horyzoncie pojawiła się już również nowa wersja Server Monitoring, pozwalająca na monitorowanie serwerów z systemem Linux.

Usługa Wsparcia i Aktualizacji TSplus jest dostępna do zakupu z dowolnym oprogramowaniem TSplus w naszym sklepie internetowym lub za pośrednictwem e-maila.

Translate »