Obejrzyj nowy film przygotowany przez zespół TSplus. Dwuminutowe video przedstawia naszą aplikację internetową, która zapewnia najłatwiejszy zdalny dostęp RDS do aplikacji biurowych. Połącz się ze swoim biurem z dowolnego urządzenia i systemu operacyjnego za pomocą jednego kliknięcia, dzięki rozwiązaniu zdalnego pulpitu opartemu o HTML5.

Publikuj i uzyskuj dostęp do swoich aplikacji w sieci dzięki RDS Web Access

TSplus to oprogramowanie z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie zapewniania zdalnego dostępu do profesjonalnych aplikacji i komputerów biurowych. Dzięki czterem różnym wersjom TSplus jest w stanie zaoferować skalowalne rozwiązania, dostosowane do każdej potrzeby i kompatybilne ze wszystkimi systemami operacyjnymi i typami urządzeń.

Mobile Web Edition jest bestsellerem: TSplus wykorzystuje technologię HTML5 do tworzenia płynnego zdalnego dostępu w sieci. Klienci korzystają z alternatywnego połączenia ze zdalnym pulpitem, innego niż klasyczne narzędzie Windows RDS. Pulpit zdalny z pełną obsługą sieciową zapewnia połączenia z dowolnej przeglądarki: Chrome, Firefox, Edge, Safari …

Wbudowany serwer internetowy z protokołem HTTPS oraz zestaw narzędzi dla webmasterów umożliwiają firmom tworzenie własnych, dostosowanych do potrzeb portalu aplikacji internetowych, zabezpieczonych za pomocą tunelowania SSH i danych uwierzytelniających, takich jak kod PIN lub adres e-mail. Publikowanie aplikacji Windows i starszych online oraz przypisywanie ich do każdego użytkownika lub grupy użytkowników jest bardzo łatwe, dzięki intuicyjnemu narzędziu AdminTool.

TSplus RDS Web Access został opracowany z myślą o jak najlepszym doświadczeniu zdalnego użytkowania: szybkie przesyłanie plików, obsługa dźwięku i schowka, jak natywne połączenie RDP, bez sterownika, niezależnie od urządzenia użytkownika końcowego.

Użytkownicy mogą logować się do tego bezpiecznego obszaru za pomocą swoich tabletów lub smartfonów z dowolnego miejsca, bez obaw o zgodność platformy, tak jak to może wystąpić w przypadku pulpitu zdalnego Windows na Androida lub pulpitu zdalnego Chrome. Wszystko, czego potrzebują, aby uzyskać dostęp do swoich aplikacji, to połączenie internetowe!

Nieskomplikowany dostęp sieciowy do pulpitu zdalnego dzięki progresywnej aplikacji internetowej

Aby jeszcze bardziej ułatwić mobilny dostęp zdalny, TSplus opracował własną Progresywną Aplikację. Od wydania 12.70, klienci TSplus z licencjami Mobile&Web i Enterprise mogą zmienić swój zdalny pulpit online w natywną aplikację, dostępną bezpośrednio z ekranu głównego lub pulpitu.

Jak to działa?

Portal internetowy TSplus integruje nowoczesne funkcje wyświetlania HTML5 i interfejsy API przeglądarki, aby zapewnić bezproblemowy dostęp do sieci RDS, który wygląda i działa jak lokalna aplikacja.

Ponieważ aplikacja TSplus jest aplikacją internetową, spełnia ona wymagania portalu internetowego i nie wymaga skomplikowanej instalacji ani żadnych konkretnych klientów połączeń. Działa doskonale na wszystkich typach urządzeń, zapewniając standard HTML5 i przestrzegając popularnych protokołów komunikacyjnych.

Jednocześnie zachowuje się niczym natywna aplikacja z elastycznością w zakresie rozmiaru ekranu, ciekawymi powiadomieniami i lokalną ikoną ułatwiającą szybki start.

Instalacja aplikacji internetowej jest tak szybka, jak uruchomienie zdalnego pulpitu na stacji roboczej. Przejdź za pomocą ulubionej przeglądarki internetowej zabezpieczonej przez HTTPS do korporacyjnego portalu internetowego i wybierz opcję instalacji aplikacji. Kilka kliknięć później skrót zostanie automatycznie utworzony na ekranie głównym. Kolor, nazwa ikony i inne ustawienia mogą być łatwo zarządzane z poziomu narzędzia TSplus AdminTool.

Zawsze możesz zapoznać się z małym przewodnikiem instalacji, który jest również dołączony do programu.

Jakie są zalety aplikacji?

Nasza aplikacja internetowa oferuje wiele zalet w porównaniu do korzystania z klientów połączeń lub starszych aplikacji.
Obejrzyj poniższy film, aby zrozumieć te wspaniałe funkcje w mniej niż dwie minuty:

  • Wyższa wydajność: krótsze czasy ładowania, mniejsze zużycie danych
  • Doświadczenie nieskomplikowanego użytkowania: cechy aplikacji natywnych
  • Większa efektywność: opcje bezpośredniego połączenia i wielozadaniowości
  • Wieloplatformowa: kompatybilna z dowolnym urządzeniem i systemem operacyjnym
  • Bezpieczna: połączenia są bezpieczne dzięki HTTPS / TLS

Dzięki aplikacji internetowej TSplus, zdalny dostęp do zasobów Twojego biura firmowego jest na wyciągnięcie ręki!

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com