• Ta nowa wersja zawiera naprawione błędy i dodatkowe ulepszenia:
    • TSplus Alternate Shell: Po aktualizacji Windowsa  10 października administratorzy pozwalający swoim użytkownikom na uruchomienie Pulpitu Zdalnego zobaczyli powłokę systemu Windows jako problem. Główny problem pojawia się w przypadku otwierania sesji – czarny ekran, gdy pełny pulpit jest przypisany do wielu użytkowników w systemie Windows 10 na serwerze 2016.

    Aby chronić naszych klientów, postanowiliśmy zastosować  rozwiązanie, które eliminuje problemy z powłoką systemu Windows: jest to alternatywna powłoka TSplus. Zapewnia funkcje i przejścia graficzne podobne do Windows shell w Windows 2016, takie jak wyświetlanie przycisku Start 2016 i paska zadań. W związku z tym, w Win10 lub 2016, zdalni użytkownicy TSplus mogą korzystać z funkcji pulpitu w najnowszej wersji systemu bez problemów z powłoką systemu Windows. Dlatego, w przypadku administratorów zarządzających 10 użytkownikami lub więcej w tych systemach operacyjnych, zalecamy aktywację alternatywnej powłoki WinXshell na kafelku preferencji Otwarcie Sesji:

    Narzędzia Administratora- Serwer – Opcje otwarcia sesji

  • Teraz można przyspieszyć logowanie użytkowników poprzez wyłączenie poszczególnych usług  w obszarze Zarządzanie Sesją i ustawieniem Lokalnych zasad dla grup.(GPO)

 

  • Kontrola aplikacji: Dostosowanie zminimalizowanego wyświetlania przycisków jest teraz możliwe na pasku Dostosuj Pasek Zadań na karcie Aplikacje. Możesz pokazać lub ukryć obszar powiadomień Systray i określić minimalne położenia przycisków: po prawej stronie, po środku lub po lewej stronie ekranu. Administrator może nawet zdecydować, aby wyświetlić go na górze ekranu użytkownika zamiast domyślnej dolnej strony:

Translate »