Monitorowanie sieci jest zadaniem niezbędnym w kontekście zarządzania IT, szczególnie jeśli Twoja firma korzysta z Windows RDS lub dowolnego rozwiązania typu Citrix, służącego do publikowania aplikacji biznesowych.

Nawet jeśli masz najlepszy system pulpitu zdalnego, zdarzają się problemy techniczne. Aktywne monitorowanie infrastruktury krytycznej może zminimalizować przestoje, wykrywając znaki ostrzegawcze, zanim staną się poważnymi problemami.

Aby zapewnić sprawne działanie sieci, potrzebujesz wydajnego rozwiązania do jej monitorowania.

Server Genius to oparty na sieci Web system, który na bieżąco (real-time) pomaga identyfikować i wyjaśniać problemy związane z siecią i kondycją serwerów. To jednocześnie bezpieczne i łatwe w użyciu narzędzie. Monitoruje on Serwery przez 24 godziny na dobę, zapewniając, że wszystkie niezbędne aplikacje i systemy działają poprawnie.

  • Pulpit nawigacyjny – zapewnia podstawowy przegląd stanu wszystkich serwerów RDS – w tym aktywnych sesji i wskaźników zużycia. Pokazuje także status monitorowanych stron internetowych oraz regularnie aktualizowane efekty kontroli czasu reakcji.
  • Wbudowane Narzędzie Raportujące – Zestawia informacje historyczne w czytelnych i kolorowych raportach graficznych.
  • Alerty i powiadomienia – W przypadku problemów lub gdy zostaną osiągnięte określone progi wydajności lub zużycia zasobów, administratorzy są powiadamiani za pomocą wiadomości e-mail i wyskakujących okienek.

Server Genius pomaga administratorom usprawnić codzienne procesy zarządzania, utrzymania i monitorowania kondycji serwerów, pozwalając na usprawnienie operacji, ograniczenie ryzyka problemów oraz znaczące obniżenie kosztów.

Pobierz 15-dniową wersję próbną Server Genius i zidentyfikuj i rozwiąż problemy zanim wpłyną na Twoją działalność – Ogranicz przestoje i popraw zgodność!

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową.

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com