fbpx

TSplus, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie bezpiecznego zdalnego dostępu i dostarczania aplikacji, był ostatnio gospodarzem długo wyczekiwanego International Meeting 2023 w Dubrowniku. Po dwóch latach ograniczeń związanych z pandemią Covid-19 spektakularnie powracamy do – tak cieszących nas i zespalających rodzinę TSplus – spotkań osobistych. Wydarzenie w Dubrowniku zgromadziło przedstawicieli 10 głównych regionów TSplus i było okazją do celebracji wybitnych osiągnięć i przedstawienia planu działania na przyszłość. 

Niezapomniany powrót po dwóch latach ograniczeń

Po koniec kwietnia TSplus był gospodarzem pierwszego po pandemii międzynarodowego spotkania w Dubrowniku. W ekskluzywnej atmosferze Hotelu President Valamar, CEO TSplus nagrodził ciężką pracę i poświęcenie swoich regionalnych partnerów, zapraszając ich wraz z rodzinami na ekscytujący, luksusowy, w pełni zasłużony wypoczynek. W ciągu tygodnia około 80 uczestników konwencji cieszyło się wyjątkową mieszanką spotkań merytorycznych, towarzyskich oraz niezapomnianych wrażeń z pobytu w tym pięknym kraju.

Międzynarodowa konwencja posłużyła jako platforma wymiany cennych spostrzeżeń oraz pochodzących z różnych stron świata historii sukcesu regionalnych oddziałów marki, wzmacniając zaangażowanie całej społeczności TSplus w dążenie do doskonałości w dziedzinie rozwiązań zdalnego dostępu. Ponad to, uczestnicy spotkania mogli odetchnąć od codzienności, biorąc udział w szeregu przygotowanych na tę okazję atrakcji. Ekscytująca przygoda na linie nad oszałamiającym Morzem Adriatyckim, porywająca eskapada safari jeepem, urzekający rejs po wyspie oraz niespieszne degustacje lokalnych przysmaków, takich jak ostrygi i wyborne wina – wszystkie te przygody, które uświetniły spotkanie rodziny TSplus, z pewnością zapadną głęboko w pamięci naszych szacownych gości i przyjaciół.

Wizja sukcesu i innowacyjnego rozwoju

Oprócz chwil odprężenia, nie brakło oczywiście czasu na profesjonalne dyskusje. Wydarzenie było okazją do podkreślenia wyjątkowych osiągnięć, jakie uzyskała firma TSplus w 2022 roku oraz ujawnienia ekscytującego i ambitnego planu działania na rok 2023. Podczas spotkań uczestnicy uzyskali bezcenny wgląd w plany strategiczne firmy, dotyczące rozwoju innowacyjnych produktów oraz przyszłych celów ekspansji. A plany rozszerzenia i intensyfikowania obecności marki są ambitne – obejmują głównie koncentrację uwagi na rynek Europy Południowo-Wschodniej, francuskojęzyczne kraje afrykańskie oraz potencjalne możliwości w Europie Północnej i Chinach.

Założyciel i dyrektor generalny TSplus, Dominique Benoit, nakreślił wizję TSplus jako najlepszego rozwiązania dla administratorów IT, zapewniającego najwyższy, zgodny z najnowocześniejszymi trendami, poziom  cyberbezpieczeństwa, niedrogie zdalne wsparcie i scentralizowane monitorowanie sieci.

„Cieszymy się, że w końcu ponownie spotkaliśmy się osobiście i świętujemy sukcesy naszych zaangażowanych partnerów regionalnych” — powiedział Dominique Benoit. „Międzynarodowe spotkanie dodało nam energii i zasiliło świeżymi pomysłami oraz perspektywami, które będą kształtować przyszły rozwój TSplus. I jeszcze bardziej umocnią naszą pozycję jako światowego lidera w rozwiązaniach zdalnego dostępu”. Dominique Benoit, założyciel i dyrektor generalny

Faktem wartym odnotowania są plany TSplus w zakresie rozszerzenia oferty niezawodnej zdalnej łączności dla urządzeń z systemem Android, co pozwoli zwiększyć wszechstronność rozwiązania do zdalnego wsparcia. Zaprezentowano również rozwój kompatybilności z Mac OS dla Remote Support, który umożliwia użytkownikom sterowanie komputerami PC za pomocą urządzeń Mac.

TSplus zaprasza specjalistów IT na całym świecie, aby przyłączyli się do cenionej sieci naszych partnerów. Status oficjalnego Partnera TSplus zapewnia wyjątkową możliwość skorzystania z najnowocześniejszej technologii, kompleksowego wsparcia i lukratywnych możliwości biznesowych. Zainteresowane osoby i firmy zachęcamy do kontaktu pod adresem licenses@tsplus.eu lub odwiedzenia oficjalnej strony partnerów TSplus w celu uzyskania dalszych informacji.

 

Pobierz i przetestuj produkty TSplus

 

Translate »