Dwa miesiące temu, TSplus ujawnił nowość 2018 milionom użytkowników na całym świecie: oficjalną wersję swojej pierwszej aplikacji mobilnej! Ta wiadomość spowodowała tysiące pobrań. Dzisiaj aplikacja w wersji 11.40 oferuje jeszcze więcej niezawodnych funkcji, aby zapewnić najlepsze zdalne usługi pulpitu na tabletach i smartfonach.

Łatwe zdalne połączenie z urządzeniami z systemem iOS Devices

Podobnie jak oprogramowanie, aplikacja TSplus zapewnia szybkie i stabilne zdalne połączenia z tabletów i smartfonów, do komputerów stacjonarnych i aplikacji biznesowych Windows. Została zaprojektowana w oparciu o te same zasady bezpieczeństwa, prostoty i niezawodności – teraz jednak nie ma potrzeby, aby klient HTML5 uzyskiwał dostęp do serwerów zdalnych.

Obecnie, wszystko, czego potrzeba, aby skorzystać z niesamowitych możliwości TSplus na DOWOLNYM URZĄDZENIU, to pobrać i zainstalować aplikację. Co więcej, aplikacja jest kompatybilna z każdym mobilnym systemem operacyjnym, od Androida do Linuksa, i jest oficjalnie dostępna również na iOS! Linki do pobrania dla wszystkich sklepów mobilnych można znaleźć poniżej. Znalezienie odpowiedniego protokołu zdalnego pulpitu do użycia z urządzeniami z iOS zawsze było skomplikowane. Dzięki aplikacji TSplus te problemy się skończyły. Wystarczy kliknąć aplikację, aby otworzyć sesję zdalną na iPhonie, iPadzie… To takie proste.

Zdalne drukowanie mobilne wreszcie możliwe

Najbardziej unowocześnionym dodatkiem do tej nowej wersji 11.40 jest zdalny druk. Ta funkcja rewolucjonizuje korzystanie z aplikacji zdalnego pulpitu na urządzeniach mobilnych. Umożliwia drukowanie dowolnego dokumentu / zdjęcia zapisanego na serwerze zdalnym lub w chmurze, bezpośrednio z najbliższej dostępnej drukarki. Działa automatycznie, otwierając plik w domyślnym czytniku plików PDF urządzenia i wysyłając go do wybranej drukarki w tej samej sieci.

To takie proste, bez instalowania aplikacji do drukowania. TSplus z dumą dostarcza tę wyjątkową innowację swoim klientom.

Zdalne sesje dostosowane do użytku mobilnego

Wersja 11.40 aplikacji TSplus została zoptymalizowana w celu zapewnienia najlepszego komfortu użytkowania, bez względu na urządzenie. Aby nawigacja była bardziej intuicyjna, użytkownicy mogą teraz wybrać preferowany rozmiar powiększenia i wersję językową. Zespół programistów nieustannie pracuje nad tłumaczeniem aplikacji TSplus na setki różnych języków, dzięki czemu klienci mogą korzystać z łatwej w obsłudze funkcji w swoim języku ojczystym.

Wreszcie, wydanie TSplus App 11.40 pozwala użytkownikom dostosować zużycie łącza w zależności od jakości ich sieci. Klienci korzystają z najwyższych prędkości i najlepszej możliwej stabilności podczas łączenia się ze zdalnymi serwerami na smartfonie lub tablecie.

Nowe wydanie aplikacji TSplus w wersji 11.40 jest dostępne w następujących sklepach z aplikacjami mobilnymi:

Klienci programu TSplus mogą pobrać aplikacje za darmo. W przeciwnym razie TSplus prosi o wcześniejsze zainstalowanie wersji Mobile Web Edition lub Enterprise Edition.

Translate »