Z ostatnich chwili: Desktopy i Laptopy nie są już głównym źródłem technologicznych innowacji chociaż wciąż pozostają głównym wyboru wielu pracowników, Jednakże użytkownicy nie siedzą przez cały czas przed swoimi komputerami. Podróżują mają swoje spotkania wracają do domów dopiero wieczorem a wciąż mogą potrzebować zasobów, które są na ich komputerach osobistych. Właśnie dlatego powstała wersja mobilna TSPlusa Oprogramowanie pozwoli Ci mieć swoje biuro zawsze przy sobie monitorować sytuacje w firmie, czy uzyskać istotne dla Ciebie dane, nie ważne gdzie się znajdujesz.

Urządzenia mobilne zapewniają Ci elastyczność jakiej potrzebujesz. Skupienie się na urządzeniach z androidem pozwoli Ci zwiększyć efektywność pracowników, a Administratorzy będą mogli wykonać dodatkowe czynności aby świadczyć wsparcie techniczne użytkownikom nie musząc fizycznie znajdować się nawet przed komputerem

Korzystaj ze sprzętu w swojej kieszeni.

Ciesz się zupełnie darmową aplikacją Tsplus mobile web edition dającą Ci dostęp do naszych pulpitów zdalnych bazujących na RDS

 Oprogramowanie TSplus daje Ci jeszcze łatwiejszy dostęp do zdalnego pulpitu do wszystkich aplikacji których używasz. Web mobile Client można uruchomić na każdym urządzeniu jak np. smartfon czy tablet a użytkownicy nie są ograniczani przez rodzaj platformy, z której korzystają.

 

Połączenie się z TSplus przez aplikacje jest tak samo proste jak połączenie przez przeglądarkę, gdyż aplikacja ma bardzo prosty i przyjazny interfejs.

Sama aplikacja daje pełny dostęp do plików, pozwala przesyłać ekran z komputera wprost do Twojego telefonu Twoi współpracownicy mogą pomyśleć, że siedzisz przed komputerem nawet jeśli będziesz setki kilometrów od firmy.

Jak to działa na androidzie?

Aplikacja mobilna TSplusa daje ci łatwy dostęp do komputera PC lub mac z dowolnego urządzenia z androidem.

Proces instalacji jest bardzo prosty i zajmuje około 5 minut i wymaga niewielkiej wiedzy z obsługi androida. Celem jego instalacji jest posiadanie zdalnego dostępu do komputera. Użytkownik musi mieć tylko zainstalowany TSplus na swoim serwerze

Ostatni krok polega na wykonywaniu poleceń instalatora na samym końcu instalator zapyta o podanie adresu e-mail i kodu pin który będzie wymagany do zalogowania się zdalnie z telefonu czy tabletu. (to wymagana minimalna wiedza)

Teraz użytkownik podaje tylko kod pin i może się zalogować do swojego pulpitu zdalnego.

Odkryj najprostsze rozwiązanie zdalnego pulpitu w Twoim telefonie.

 

TSplus mobile web jest szybkim i wydajnym rozwiązaniem przystosowany do pracy z urządzeniami na systemie android

Wraz z rozwojem HTML5 w internecie oprogramowanie może być używane gdziekolwiek jest dostępny internet. Umożliwia to szybki i łatwy dostęp do podłączonych komputerów. Umożliwia szybkie i łatwe podłączenie swojego urządzenia zdalnie do dowolnego komputera w Twojej zaufanej sieci, a używanie aplikacji Microsoftu mobilnie nigdy nie było prostsze.

TSplus mobile web edition umożliwia do 10 razy szybszą komunikacje niż standardowy RDS dla telefonów zwłaszcza w momencie gdy pracujesz z programami graficznymi raz podłączony zapewnia Ci łatwy dostęp do programów za pomocą jednego kliknięcia możesz też używać urządzeń graficznych dla jeszcze wydajniejszej pracy na tablecie lub smartfonie.

Unikalna technologia TSplus daje nieporównywalną użyteczność i produktywność poprzez inteligentne skalowanie okien i pełną responsywność, oferuje także bardzo wydajne i intuicyjne wyświetlanie. Mobilny zdalny pulpit daje także virtualną klawiaturę która udostępnia najczęściej używane klawisze (esc tab ctrl alt i klawisz windowsa) jak i inne praktyczne funkcje.

TSplus mobile zużywa także 90 % mniej łącza niż podobne tego typu rozwiązania.

TSplus jest projektowany do pracy na zarządzanych serwerach jak i na niezarządzanych stacjach roboczych. Użytkownicy mogą podłączyć się do swoich stacji roboczych w dwóch trybach: standardowym portalu w internecie oraz przez aplikacje

TSplus gwarantuje bezpieczną chmure: Administratorzy mogą (opcjonalnie) uzyskać całkowicie bezpłatny certyfikat szyfrujący SSL dla swoich bram sieciowych jest to realna i przede wszystkim tańsza alternatywa dla drogich rozwiązań VPN nie wymaga instalacji czy zarządzania, a używanie certyfikatu SSL staje się powoli standardem sieci internetowych XXI wieku.

Pobierz teraz TSplus całkowicie za darmo z naszej strony www:

Pobierz

O programie TSplus

 

TSplus jest międzynarodowym liderem na rynku rozwiązań zdalnego pulpitu dla wszystkich platform i systemów. Doskonale współpracuje z maszynami wirtualnymi oraz zdalnymi serwerami Microsoftu i pozwala na prace gdziekolwiek jesteś. Pozwala zwiększyć bezpieczeństwo i użyteczność Twojego serwera, proste ale potężne narzędzie dające Ci wolność i możliwość pracy gdziekolwiek i jak chcesz.

Aby uzyskać dodatkowe informacje odwiedź https://tsplus.pl lub wyślij mi e-mail na adres andrzej.krystaszek@terminalserviceplus.com

Translate »