Z końcem odchodzącego w przeszłość 2019, zespół TSplus pragnie wyrazić wdzięczność wobec swoich klientów za kolejny udany rok. Dzięki cennym informacjom zwrotnym od naszych użytkowników i niezachwianemu zaangażowaniu zespołu programistów, TSplus i jego linia rozwiązań towarzyszących osiągnęły wszystkie cele założone na rok 2019. Co więcej, dzięki Waszemu wsparciu i ciągłej inspiracji, udało nam się nawet przekroczyć oczekiwania.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o najnowszych aktualizacjach i opcjach.

Czas na dodatkową warstwę ochrony!

W 2019 r. zmiany w TSplus ponownie skupiły się zwiększeniu bezpieczeństwa podczas sesji zdalnych, zapewniając – zarówno użytkownikom, jak i organizacjom – skuteczną ochronę przed potencjalnymi zagrożeniami online.

Ta idea zaowocowała wieloma ulepszeniami, takimi jak wprowadzenie funkcji blokady Lockout w wersji TSplus12.40. Lockout tymczasowo blokuje sesje użytkownika po kilku nieudanych próbach logowania w portalu internetowym.

Jednak te środki ostrożności mogą okazać się niewystarczające, aby odeprzeć ataki najbardziej zdeterminowanych cyberprzestęopców. Właśnie dlatego TSplus opracował linię Security Companion Tools, w tym TSplus 2FA. Rozwiązanie to uniemożliwia hakerom zalogowanie się przy użyciu skradzionych haseł poprzez dynamiczne kody i uwierzytelnianie wieloskładnikowe dostępne tylko z poświadczonych urządzeń. TSplus właśnie opublikował nowy film prezentujący to wspaniałe narzędzie.

Advanced Security wersja 4.5 umożliwia w pełni konfigurowalną ochronę

W wersji 4.5 Advanced Security oferuje jeszcze szersze opcje dostosowywania, wszystkie dostępne na karcie Ustawienia zaawansowane. Wbudowana zapora sieciowa została dodatkowo ulepszona o ustawienie automatycznego odblokowywania adresów IP po pewnym czasie. Aby zaoszczędzić pamięć i zużycie przepustowości oraz zapewnić najlepszą wydajność, można teraz również zdefiniować zasady przechowywania danych dla historii dziennika zdarzeń.

Sprawdź dziennik zmian, aby być na bieżąco z najnowszymi ulepszeniami.

2019 był świetnym rokiem dla TSplus. W 2020 roku TSplus postara się jeszcze mocniej, aby był to bardzo dobry rok dla wszystkich naszych użytkowników, klientów i partnerów biznesowych.

Pobierz i wypróbuj TSplus, 2FA i Advanced Security przez 15 dni za darmo!

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com