TSplus nieustannie rozwija swoje oprogramowanie z korzyścią dla największej liczby użytkowników. Najnowsza wersja 11.40 zapewnia wyjątkowy postęp w zakresie bezpieczeństwa i zadowolenia wszystkich użytkowników Pulpitu zdalnego TSplus.

TSplus to wielojęzyczny program do zdalnego dostępu i publikowania aplikacji. Zainstalowany w minutę na serwerze, zapewnia bezpieczne połączenia zdalne dla setek równoczesnych użytkowników na komputery stacjonarne i aplikacje biznesowe. Dzięki zintegrowanemu i dostosowanemu portalowi Web Application oraz nowej dedykowanej aplikacji mobilnej użytkownicy mogą korzystać ze stacji roboczej lub urządzeń mobilnych, aby otworzyć swoje sesje z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Jest to najbardziej opłacalna i prosta alternatywa dla Citrix oraz Windows Remote Desktop Services, pełna kompatybilność z technologiami Windows – w tym obsługa wielu protokołów: od W7 do Windows 10, Server 2008 do 2016, a nawet do najnowszej wersji Windows 10 Spring Creators Update i Windows Server 2019 Preview.

Wersja 11.40 naprawia wszystkie zauważone w wersji 11.30 błędy i zawiera nowe funkcje, które znacznie zwiększają poziom ochrony wszystkich klientów i użytkowników końcowych.

Nowa aktualizacja TSplus 11.40 wymusza zabezpieczenia dla administratorów i użytkowników.

Z uwagi na najbardziej niepokojący problem firm w dzisiejszych czasach, bezpieczeństwo jest w centrum strategii rozwoju TSplus. Naszym obowiązkiem jest chronić swoich partnerów i użytkowników przed kryzysem spowodowanym naruszeniem ich systemu, zwłaszcza, że dane udostępniane na serwerze RDS mogą być bardzo wrażliwe.

Oto kilka przykładów najskuteczniejszych nowych wdrożeń w celu zwiększenia bezpieczeństwa podczas korzystania z TSplus:

  • Automatyczna instalacja dodatku bezpieczeństwa „RDS-Knight”: wersja próbna została dodana do instalatora, jeśli użytkownik ją zatwierdzi. Opcja do uruchomienia RDS-Knight znajduje się na karcie Security narzędzia AdminTool, obok skrótu na pulpicie. RDS-Knight oferuje pięć silnych zabezpieczeń do ochrony serwerów RDS i sesji TSplus za pomocą kilku prostych kliknięć:

  • Udoskonalenie zabezpieczeń portalu internetowego TSplus:
    •  Ochrona Poświadczeń logowania / Integracja Brute Force Attack Defender z portalem internetowym: hasło jest teraz automatycznie szyfrowane. Dodatkowo, każdy użytkownik, który wprowadzi nieprawidłowe hasło więcej niż 10 razy z rzędu, zablokuje możliwość logowania na 20 minut. Oczywiście czas ten można dostosowywać za pomocą narzędzia AdminTool. Proces jest wyjaśniony w dokumentacji online.
    • Darmowy Menedżer certyfikatów: automatycznie skonfiguruje certyfikat HTTPS do pracy zarówno na portalu internetowym, jak i przy połączeniu RDP. 
  • Więcej ulepszeń związanych z bezpieczeństwem: zostały podjęte audyty bezpieczeństwa, aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników i ułatwić zadanie administratora w zakresie bezpieczeństwa …

TSplus 11.40 dodatkowo zwiększa komfort użytkowania

Największą zaletą TSplus jest jego prostota i szeroki zakres funkcji oraz parametrów. Każdy może spersonalizować zdalne sesje lub portal internetowy, aby ustawić odpowiedni „komfort pracy” dla użytkowników, zachowując jednocześnie kontrolę nad połączeniami.. Najciekawszy jest dostęp „pełny pulpit” w wymienionych aplikacjach panelu swobodnego i panelu aplikacji dla trybu RemoteApp. Najbardziej zauważalna zmiana związana jest z Generatorem klienta: ten został przeprojektowany, aby zapobiec niekompatybilności z Windows Security i fałszywym reakcjom na antywirusy zainstalowane po stronie klienta. W ten sposób TSplus Portable Client Generator uprościł pracę administratorów, tworząc małe (2KB) płaskie pliki „.connect”, które będą dwukrotnie klikane przez użytkowników w celu rozpoczęcia sesji (patrz zrzut ekranu). Jedynym wymaganiem ze strony klienta jest uruchomienie podpisanego programu o nazwie „Setup-ConnectionClient.exe”.

Ten program jest dostępny na serwerze lub w zakładce pobierz.

Translate »