Optymalne rozwiązanie dla zdalnego pulpitu 

TSplus oferuje szeroki zakres edycji. Jest to bardzo optymalne i wydajne oprogramowanie Remote Desktop, zapewniające bezpieczne i stabilne połączenia ze zdalnymi pulpitami i aplikacjami Windows dla różnych branż, małych i średnich firm. Dzięki wbudowanemu klientowi HTML5, TSplus jest w stanie zapewnić zdalny dostęp z dowolnego miejsca. Działa z dowolnym typem systemu operacyjnego i urządzenia, w tym z urządzeniami mobilnymi.

Gama TSplus składa się z czterech różnych wersji, które można nabyć dla 5, 10, 25 lub nieograniczonej liczby użytkowników w zależności od wielkości  potrzeb organizacji. Każda edycja zawiera wszystko w niższej wersji plus dodatkowe funkcje, począwszy od wersji System Edition, która jest przeznaczona dla małych struktur szukających prostej i niedrogiej alternatywy dla Citrix XenApp, Go Global lub Windows Remote Services. Wersja drukowana zawiera drukarkę uniwersalną, dla klientów zainteresowanych drukowaniem zdalnym bez instalacji po stronie klienta.

Najczęściej wybieranym produktem jest Mobile & Web Edition, skierowany do zdalnych pracowników, dzięki któremu mogą wszędzie przenieść swoje biuro dosłownie do kieszeni. Wystarczy połączenie Wi-Fi lub Internet. Klienci mogą korzystać z przeglądarki swojego smartfona lub tabletu, aby otworzyć portal internetowy TSplus i uzyskać dostęp do aplikacji Windows. Wydanie Enterprise, wysokiej klasy rozwiązanie, jest bardziej odpowiednie dla dużych organizacji, które chcą wdrożyć scentralizowane narzędzie do zarządzania złożoną architekturą sieci. Dodatkowo, każdą edycję można efektywnie uzupełnić dwoma dodatkami: RDS-Knight dla silnej ochrony serwerów i użytkowników dzięki pięciu różnym środkom oraz Server Genius, potężnemu narzędziu do monitorowania serwera.

TSplus Enterprise, ekskluzywne rozwiązanie po niskiej cenie

TSplus Enterprise jest w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem pulpitu zdalnego. Umożliwia łatwą i scentralizowaną administrację dla dużych i złożonych sieci, zapewniając dostęp do komputerów stacjonarnych i aplikacji setkom równoczesnych użytkowników rozłożonych na wielu serwerach. Enterprise Edition pomaga menedżerom IT w szybszym i lepszym wykonywaniu codziennych zadań, zapewniając bezpieczne bramy i równoważenie obciążenia z obsługą awarii, aby budować skalowalne architektury. Portal TSplus Enterprise zapewnia pojedynczy dostęp do wszystkich serwerów i jest wyposażony w narzędzie Farm Manager do łatwego ustawiania wszystkich parametrów z jednego miejsca.

Dodatki RDS-Knight i Server Genius wzbogacają tę potężną aplikację i zamieniają ją w najlepsze narzędzie o wielu zastosowaniach dla Pulpitów Zdalnych. RDS-Knight jest najlepszym narzędziem bezpieczeństwa dla serwerów RDS, dzięki czemu bardzo szybko chroni środowisko użytkowników i stosuje reguły ochronne w celu ograniczenia połączeń zdalnych. Serwer Genius monitoruje serwery i gromadzi istotne dane w intuicyjnych wykresach i raportach wysyłanych w czasie rzeczywistym do administratorów. Dzięki Server Genius Administrator jest automatycznie powiadamiany o nietypowych sytuacjach związanych z procesorem, pamięcią, licencjonowaniem lub działaniem strony internetowej, a tym samym może zapobiec incydentom paraliżującym pracę.

Pomimo tych niesamowitych możliwości, TSplus Enterprise przy nieograniczonej liczbie licencji użytkowników była wyceniona na 1175 USD na serwer – TYLKO. Od 15 maja cena ta już nie obowiązuje. Ze względu na zamortyzowaną wartość USD, TSplus postanowił skorygować wszystkie ceny w USD. Nowa cena TSplus Enterprise wyniesie wtedy 1400 $ i nadal jest bardzo atrakcyjną ofertą w stosunku do drogich kosztów Citrix. 

Kup TSplus Enterprise na stronie sklepu

Lub pobierz wersję próbną na 15 dni za darmo.

Translate »