fbpx

Nowe możliwości dla resellerów przystępujących do Programu Partnerskiego TSplus w Europie Środkowo-Wschodniej i Północnej

Stale rozbudowując sieć partnerów i dystrybutorów swojego oprogramowania, TSplus rozszerza swój rynek na tysiące firm zarówno w Polsce, jak i całym regionie Europy Wschodniej i Północnej. Dostawca rozwiązań do obsługi zdalnego pulpitu rozpoczął niedawno nową kampanię mającą na celu powiększenie sieci sprzedawców i wspieranie rozwoju marki w tym właśnie obszarze.

Ekspansja rynkowa oparta na partnerstwie lokalnym

Każda ekspansja wymaga zaangażowanych pracowników ze znajomością lokalnego rynku. TSplus wie o tym doskonale, dlatego opiera swój rozwój biznesowy na lokalnych zasobach, zorientowanych na lokalną sprzedaż, wsparcie i dostępność w regionie. Firma już dysponuje imponującą siatką resellerów regionalnych, jednak rozszerzający się asortyment i możliwości, jakie otwiera rosnący potencjał rynku usług zdalnego dostępu, wymagają dalszej rozbudowy lokalnych struktur biznesowych.

TSplus ponownie więc zachęca nowych resellerów, by dołączyli do Programu Partnerskiego i stali się częścią tego dynamicznie rozwijającego się rynku, dostarczając swoim klientom proste, solidne, niedrogie i bogate w funkcje rozwiązania zdalnego pulpitu i udostępniania aplikacji biznesowych.

Firma TSplus poszukuje wysokiej jakości średnich i małych przedsiębiorstw, dostawców usług IT i oprogramowania. Udział w Programie Partnerskim TSplus, jednym z najlepszych w branży, to cały wachlarz korzyści:

  • Wysokie stawki prowizji
  • Rosnące portfolio wewnętrznie opracowanego oprogramowania do zdalnego pulpitu i cyberbezpieczeństwa
  • Wsparcie techniczne dostępne w regionie
  • Materiały i narzędzia marketingowe umożliwiające szybki start przy niskich nakładach inwestycyjnych
  • Beta-testy nowych wersji
  • Potwierdzony analizami znaczny wzrost rynku

Jak zostać odnoszącym sukcesy uczestnikiem programu dla resellerów TSplus

Atrakcyjność TSplus Remote Access, z punktu widzenia małych i średnich firm, poszukujących rozwiązań zdalnego pulpitu i udostępniania aplikacji, jest niewątpliwa z kilku podstawowych powodów:

  • Analogiczne rozwiązania Citrix i Microsoft RDS są zbyt drogie.
  • TSplus odpowiada na potrzeby klientów, oferując przyjazne dla użytkownika i proste oprogramowanie.
  • Rozwijające się firmy wymagają skalowalnego rozwiązania, a TSplus zapewnia możliwość dostosowania rozmiaru infrastruktury zdalnego dostępu wraz z rozkwitem Twojego biznesu.

TSplus Remote Access może przynieść oszczędności nawet do 80% w porównaniu z alternatywnymi opcjami o podobnej funkcjonalności. Wszystko dzięki korzystnej metodzie licencjonowania, która opiera się na stałych, wieczystych licencjach oraz dostępnemu na bieżąco wsparciu technicznemu i aktualizacjom oprogramowania.

Chcesz zostać oficjalnym sprzedawcą rozwiązań TSplus w Polsce lub w którymś z krajów regionu Wschodniej i Północnej Europy?

Skontaktuj się z TSplus Eastern and Northern Europe już dziś pod adresem licenses@tsplus.eu lub z dyrektorem oddziału na region Europy Wschodniej i Północnej – Andrzej Krystaszek pod adresem andrzej.krystaszek@tsplus.net

Pobierz i sprawdź siłę dowolnego produktu TSplus za darmo przez 15 dni

Translate »