Hakerzy znajdują wciąż nowe sposoby na obejście obrony przed wykradaniem haseł (phishing).

Positive Technologies, wiodący globalny dostawca rozwiązań bezpieczeństwa dla przedsiębiorstw w zakresie zarządzania ryzykiem, informuje, że „cyberprzestępcy stopniowo przechodzą na wykorzystanie wielofunkcyjnych złośliwych oprogramowań”.

MegaCortex jest jednym z ostatnich przykładów takiego wielozadaniowego oprogramowania Ransomware, które odpowiada za wydobywanie kryptowaluty, kradzież haseł, manipulowanie adresami portfeli kryptowalut i przeprowadzanie ataków brute-force. Grozi nawet opublikowaniem Twoich danych online, jeśli nie zapłacisz okupu.

Nacisk na automatyzację sprawia, że atak może objąć bardzo wiele urządzeń końcowych. Gdy natomiast atakujący uzyskają dane dostępowe do panelu administracyjnego, stają się praktycznie nie do zatrzymania i mogą przeprowadzać dalsze działania z pozycji administratora.

Właściwym rozwiązaniem, aby stawić czoła nowym zagrożeniom i zapewnić pełną ochronę serwerów RDS, jest TSPlus Advanced Security Ultimate Protection.

Opracowaliśmy to wszechstronne narzędzie cyberbezpieczeństwa, służące do wykrywania, blokowania i zapobiegania wielu rodzajom ataków, pochodzących zarówno z wewnętrznej, jak i zewnętrznej sieci.

Dzięki wersji TSPlus Ultimate Protection wszystkie niezbędne zabezpieczenia są zgromadzone w jednym unikalnym i potężnym produkcie:

  • Blokuj próby połączenia z krajów, które nie znajdują się na białej liście.
  • Automatycznie zapobiegaj otwarciu sesji poza zdefiniowanymi godzinami pracy.
  • Wykrywaj i blokuj adresy IP odpowiedzialne za cyberataki.
  • Sprawdź uprawnienia do folderów i plików systemu Windows i zarządzaj nimi, aby chronić wrażliwe dane.
  • Ogranicz dostęp tylko do zarejestrowanych urządzeń.
  • Wykryj i powstrzymaj ataki Ransomware, zanim będzie za późno.
  • Zablokuj środowisko sesji użytkowników za pomocą jednego kliknięcia.

Czy twoje serwery są wystarczająco chronione? Pobierz teraz pełną wersję TSPlus Advanced Security i przekonaj się, jak wydajne i skuteczne jest to rozwiązanie.

Dziennik zdarzeń bezpieczeństwa pokazuje w czasie rzeczywistym wszystkie działania automatycznie wykonywane przez TSPlus Advanced Security w celu zwiększenia bezpieczeństwa Twoich serwerów.

 

Designed by rawpixel.com / Freepik

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com