TSplus z radością prezentuje nową wersję oprogramowania Remote Access: Remote Access Version 15 zawiera zupełnie nową konfigurację i Lite Interfejs Administracyjny, który umożliwia początkującym użytkownikom łatwe rozpoczęcie korzystania z najcenniejszych funkcji aplikacji.

Jeśli chodzi o zdalny dostęp lub oprogramowanie do zdalnego pulpitu, często złożoność wdrożenia i implementacji odstrasza niedoświadczone firmy od ich używania. Firma TSplus, wiodący dostawca rozwiązań bezpiecznego dostępu zdalnego, uporała się z komplikacjami związanymi z konfiguracją i obsługą środowiska dostępu zdalnego wraz z wydaniem wersji 15 Remote Access TSplus.

Zrozumienie, jak publikować aplikacje, zabezpieczać serwery i zarządzać całą siecią zdalnych urządzeń, zajmuje trochę czasu. Eksperci w TSplus dbają o tworzenie łatwych w użyciu narzędzi i postanowili zaoferować uproszczoną wersję interfejsu administracyjnego Remote Access. Remote Access v15 został uproszczony, aby wyróżnić najcenniejsze funkcje, i został podzielony na cztery panele kontrolne wysokiego poziomu.

  • Web Portal: skonfiguruj nazwę domeny i zbuduj dostosowany portal aplikacji internetowych
  • Aplikacje: publikuj i przypisuj aplikacje do użytkowników i grup oraz umożliwiaj im łączenie się na wiele sposobów
  • Bezpieczeństwo: Dodaj 2FA, aby zabezpieczyć portal web lub/i zainstaluj oprogramowanie TSplus Advanced Security
  • Licencja: wyświetla stan licencji i oferuje ścieżkę zakupu lub uaktualnienia licencji

Ten świeży wygląd znacznie ułatwia poznanie potęgi TSplus Remote Access podczas 15-dniowego bezpłatnego okresu próbnego.

Niedoświadczeni użytkownicy nie będą już tracić czasu na przekopywanie się przez wiele poziomów ustawień w celu znalezienia tego, czego szukają: inteligentnego i wydajnego oprogramowania do publikowania aplikacji przez Internet i udostępniania ich na dowolnym urządzeniu.

Oprócz tego nowego interfejsu, podczas konfiguracji użytkownicy mogą cieszyć się również nowoczesnym wyglądem, który od razu informuje, czego można oczekiwać od Remote Access. Od zarządzania siecią i funkcji korporacyjnych po dostęp mobilny i zdalne drukowanie — instalator w ciągu kilku sekund prowadzi użytkownika przez krótką serię najważniejszych funkcji Remote Access.

Oprogramowanie TSplus Advanced Security zostało przeprojektowane zgodnie z tą samą logiką.

Oczywiście zawsze można przejść do trybu „Ekspert”, aby uzyskać dostęp do wszystkich narzędzi administracyjnych. W dowolnym momencie i bez dodatkowych kosztów użytkownik może kliknąć przycisk „Tryb eksperta” w prawym górnym rogu narzędzia AdminTool i znaleźć wszystkie dostępne opcje i narzędzia do zbudowania niestandardowej infrastruktury dostępu zdalnego.

TSplus Remote Access V15 jest również wypełniony wszystkimi najnowszymi aktualizacjami i świeżo dodanymi funkcjami z poprzednich wersji.

W ramach tych ulepszeń użytkownicy przekonają się, że ich opinie pomogły ulepszyć wirtualną drukarkę, RemoteApp i opcje zabezpieczeń dostępne dla web portalu.

Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź dziennik zmian online.

Pobierz 15-dniową bezpłatną wersję próbną Remote Access V15 ze strony TSplus i ciesz się nowym trybem Lite.

Translate »