Współpraca z TSplus zwiększa zakres podłączonych urządzeń, aplikacji i użytkowników, którzy mogą korzystać z funkcji zarządzania dostępem uprzywilejowanym Osirium.

Z dniem 7 stycznia 2020 r. Osirium Technologies plc (AIM: OSI.L), wiodący dostawca chmurowego oprogramowania w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego, ogłosiło partnerstwo technologiczne z TSplus, głównym dostawcą rozwiązań do zdalnego dostępu i dostarczania aplikacji.

TSplus oferuje niezawodny i skalowalny sposób na połączenie z Internetem dowolnej aplikacji Windows. Zgodnie z warunkami umowy technologia TSplus jest wykorzystywana jako podstawowy element serwera Osirium MAP, który jest integralną częścią platformy uprzywilejowanego zarządzania dostępem. Ta kombinacja rozszerza zakres aplikacji, urządzeń i użytkowników, którzy mogą korzystać z kompleksowych funkcji zarządzania dostępem uprzywilejowanym Osirium.

Serwer Osirium MAP to środowisko do uruchamiania i bezpiecznego kontrolowania aplikacji w systemie Microsoft Windows. Aby zapewnić bezpieczeństwo, aplikacje te muszą mieć uprzywilejowane sesje z innymi urządzeniami i systemami. Umożliwia to technologia TSplus i rozszerza opcje łączności dla klientów, umożliwiając dostarczanie indywidualnych aplikacji dostępu uprzywilejowanego szerszemu gronu użytkowników ze scentralizowanego środowiska.

„Nasi klienci obejmują szeroki i niezwykle różnorodny zakres środowisk, dla których niezbędne jest kompleksowe bezpieczeństwo. Partnerstwo z TSplus pozwala nam zapewnić tym zróżnicowanym grupom kompleksowe zarządzanie dostępem uprzywilejowanym.”

Komentuje CEO w firmie Osirium,
David Guyatt

„Filozofia TSplus opiera się na zapewnieniu bezpiecznego i łatwego rozwiązania do udostępniania aplikacji. Partnerstwo z Osirium bazuje na tej zasadzie i zapewnia klientom prawdziwą wartość poprzez połączenie dwóch wyjątkowych, uzupełniających się zestawów umiejętności i wiedzy specjalistycznej.”

Dodaje Założyciel i CEO TSplus,
John Davies

Pobierz TSplus i skorzystaj za darmo z 15-dniowej pełnej wersji oprogramowania.

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com