fbpx

Referencje

Na całym świecie ponad 300 000 klientów korzysta dziś z oprogramowania TSplus. Niektóre z nich to małe firmy, takie jak restauracje, salony SPA, biura księgowe, czy firmy architektoniczne ... 

Niektóre natomiast to duże agencje rządowe, takie jak armia amerykańska. Uniwersytety i uczelnie takie jak UCLA lub Paris La Sorbonne również wybrały TSplus. Wśród naszych klientów znajdują się także wielkie międzynarodowe korporacje, takie jak Siemens, które stosują TSplus do wymagających aplikacji o znaczeniu krytycznym.

 

Sprawdź, co o nas mówią nasi klienci oraz publikacje prasowe:

CIO Review to wiodący magazyn technologiczny. Ma reputację wiarygodnego źródła wiedzy i platformy wymiany informacji dla kadry kierowniczej, ekspertów, nabywców IT i innych decydentów skupionych na nowych trendach technologicznych na rynku. Każdego roku CIO Review wybiera 10 obiecujących firm, które oferują wyjątkowe rozwiązania alternatywne do systemu Citrix. Wywiady z ich liderami są następnie zbierane w jednym wydaniu specjalnym.

John Davies, nasz założyciel i prezes, został zaproszony do podzielenia się historią stojącą za TSplus - Kim jesteśmy i jak zostaliśmy liderem w zakresie dostępu do informacji i bezpieczeństwa. Przeczytaj artykuł na stronie CIO Review lub   pobierz go w formacie PDF.

 

Nagrody DCS Award przyznawane zostają designerom produktów, producentom, dostawcom i usługodawcom działającym w dziedzinie centrum danych. Nagrody są uznaniem dla osiągnięć dostawców i ich partnerów biznesowych,  a w tym roku objęły szerszy zakres kategorii usług i technologii informatycznych.

W tym roku wyróżniony został flagowy produkt RDS-Tools. Wydany w 2017 r. RDS-Knight wywołał niemałą sensację na rynku bezpieczeństwa sieci. Dzięki aż sześciu rodzajom ochrony stał się adekwatnym i niezawodnym narzędziem do zarządzania bezpieczeństwem dla administratorów RDS na całym świecie. Data Center Solutions uplasowało rozwiązanie RDS-Knight w gronie trzech najlepszych Innowacji Roku. Ostatecznie nasz produkt znalazł się tuż za najwyższym miejscem podium, zajmując drugą lokatę w tym prestiżowym konkursie.  

 

Informacje o TSplus zostały opublikowane w 150 mediach na całym świecie, w 15 różnych państwach. 

To sprawia, że już ponad 1 milion ludzi o nas napisało!!! - sprawdź>>

 

 

To, co najważniejsze, czyli OPINIE NASZYCH KLIENTÓW...

Więcej opinii naszych klientów znajdziesz tutaj: Customers Feedback.

Możesz także przejrzeć i pobrać listę naszych referencji z całego świata:

>>

TSplus Worlwide References

Oni nam zaufali:

Translate »