Rosnąca międzynarodowa obecność TSplus jest silnie związana ze naszą strategią zasobów ludzkich, opierającą się o rekrutację najlepszych lokalnych talentów i zapewnienie im klucza do rozwoju poprzez elastyczność pracy z domu lub z dowolnego miejsca na świecie. Oprócz tworzenia własnego oprogramowania do zdalnego dostępu, TSplus podąża za marzeniem, aby praca zdalna stała praktyką, której adaptacja w każdej firmie będzie dziecinnie prosta!

Celem TSplus jest udostępnienie aplikacji biznesowych i pulpitów zdalnych z dowolnego miejsca

Szacuje się, że 58 procent amerykańskich pracowników umysłowych pracuje obecnie zdalnie. Liczba ta wzrosła o ponad 30 procent w porównaniu z okresem sprzed COVID-19! Dla wielu ten masowy exodus z konwencjonalnego stanowiska pracy był mile widzianą zmianą w oczekiwaniach pracodawców i polityce pracy zdalnej w ogóle.

TSplus – najnowocześniejsza i korzystna finansowo alternatywa dla technologii Citrix w zakresie Zdalnego Pulpitu i Udostępniania Aplikacji – został od początku opracowany z myślą o tym, aby aplikacje biznesowe były dostępne dla każdego, na całym świecie, bez angażowania wysokich kosztów. Aby firmy mogły zapewnić mobilność i elastyczność swoim pracownikom, dostarczając jednocześnie najlepszych narzędzi gwarantujących najwyższą wydajność.

Jak sprawić, by praca z domu stała się wartością biznesową!

Oprogramowanie Zdalny Pulpit TSplus zapewnia pracownikom niezawodny i łatwy dostęp zdalny do aplikacji, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Krocząc z tą właśnie ideą na sztandarze, firma TSplus powiększyła szeregi pracowników w oparciu o praktykę pracy zdalnej. Każdy nowy rekrut ma dostęp do scentralizowanych danych i współdzielonych plików, profesjonalnych aplikacji, narzędzi do współpracy oraz całego wsparcia potrzebnego do stworzenia odpowiedniego środowiska domowego biura. Bez zbędnych biur stacjonarnych i z dodatkowym personelem, TSplus z powodzeniem stworzył oddany zespół i nowoczesnego ducha firmy, w którym „wolność pracy” wykracza poza marketingowy slogan i staje się rzeczywistością.

Przejście na pakiet narzędzi do pracy zdalnej jest oczywistą z punktu widzenia ekonomicznego opcją w przypadku zadań IT; ale nie tylko. TSplus zdecentralizował cały swój personel, od księgowości po działy marketingu. Z roku na rok ta praktyka pracy pozwoliła firmie zaoszczędzić miliony na rachunkach za energię, pracach konstrukcyjnych, opłatach za dojazdy itp. Ponadto pracownicy są szczęśliwi i bardziej produktywni, mając możliwość organizowania czasu według własnego uznania.

To sytuacja korzystna dla wszystkich!

TSplus – Ekspert w zakresie rozwiązań do pracy z domu

Siła firmy TSplus jest zbudowana w oparciu o talenty rozsiane po całym świecie, ponieważ lokalizacja nie stanowi już ograniczenia.

Z tego powodu TSplus opracował wiele rozwiązań zdalnego dostępu. Posiadanie wielu opcji zdalnego pulpitu i udostępniania aplikacji pozwala organizacjom, zmuszonym obecnie do wdrożenia pracy zdalnej, zapewnić swoim zdalnym pracownikom odpowiednie narzędzia. Gwarantując tym samym ciągłość biznesową w najlepszych warunkach!

TSplus chce, aby praca zdalna była dostępna dla każdego.

Odwiedź tsplus.pl i pobierz w pełni funkcjonalną wersję TSplus i przetestuj ją za darmo.

 

Translate »