W wydanej w poniedziałek wersji TSplus  12.70, portal TSplus integruje nowoczesne funkcje wyświetlania HTML5 i przeglądarki interfejsów API, oferując swoją pierwszą progresywną aplikację internetową. Użytkownicy mogą teraz aktualizować portal aplikacji internetowych i uzyskać płynny, natywny wygląd podczas uzyskiwania dostępu do opublikowanych aplikacji.

Portal internetowy TSplus łączy użytkowników z ich profesjonalnymi aplikacjami w sposób łatwy i niekomplikowany

Portal aplikacji internetowych  TSplus jest skalowalnym i elastycznym portalem online o wysokiej dostępności i maksymalnym bezpieczeństwie. Oparty na wbudowanym serwerze internetowym HTTPS TSplus i technologii HTML5, umożliwia łatwy dostęp do infrastruktury korporacyjnej hostowanej na centralnym serwerze. Wszystko dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi jednokrotnego logowania. Użytkownicy mogą zalogować się do tego bezpiecznego obszaru i uzyskać dostęp do swoich aplikacji, bez obaw o kompatybilność platformy! To konfigurowalne rozwiązanie, które można dostosować do indywidualnych wymagań firm i grup docelowych za pomocą zmiany obrazu tła, kolorów, logo, języka… To najlepszy sposób na publikowanie aplikacji Windows oraz własnych, przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności za sprawą scentralizowanego zarządzania danymi i z zabezpieczonym punktem wejścia.

Aplikacja internetowa TSplus wykorzystuje nowoczesne przeglądarki interfejsów API do zapewnienia płynnego dostępu zdalnego

Nowa aplikacja internetowa TSplus umożliwia szybszy czas ładowania, lepszą wydajność i wszystkie zalety lokalnej aplikacji bez skomplikowanej instalacji lub nadmiernego zużycia danych. Jako aplikacja internetowa jest przenośna i progresywna – zbudowana przy użyciu popularnych technologii internetowych, w tym HTML, CSS i JavaScript, jest obsługiwana przez większość przeglądarek zgodnych ze standardami (Chrome, Edge, Firefox i Safari) i może być łatwo udostępniana poprzez link. Można ją zainstalować i uruchomić na dowolnym systemie operacyjnym dla urządzeń mobilnych i stacjonarnych bez korzystania z cyfrowego systemu dystrybucji, takiego jak Apple Store lub Google Play.

Mimo, iż działa na zasadzie strony web, aplikacja internetowa TSplus zachowuje się jak aplikacja natywna. Jest niezwykle responsywna, z elastycznością w dostosowaniu wielkości ekranu, z powiadomieniami push i zgrabną ikoną ekranu głównego, umożliwiającą jej łatwe uruchomienie. Połączenia są bezpieczne dzięki HTTPS / TLS i działają nawet w sieciach niskiej jakości, ponieważ zawartość i elementy strony muszą zostać załadowane tylko za pierwszym razem.

  • Aplikacja internetowa TSplus na komputerze zapewnia bezpośredni, niezawodny i bezpieczny dostęp do portalu aplikacji bez ograniczeń kompatybilności systemu operacyjnego i problemów z przeglądarką, z angażującymi powiadomieniami i lekkim instalatorem.
  • Na smartfonie lub tablecie aplikacja internetowa TSplus zapewnia wydajną, szybko ładującą się zdalną pracę ze wszystkimi funkcjami aplikacji mobilnej – dostępnością, interaktywnością i łatwą nawigacją.

Jak to zainstalować?

Instalacja aplikacji internetowej TSplus to kwestia dwóch kliknięć.

  1. Po otwarciu portalu internetowego w dowolnej przeglądarce kliknij małą ikonę „+” po prawej stronie paska wyszukiwania lub trzy kropki na urządzeniu mobilnym.
  2. Kliknij „Zainstaluj / dodaj do ekranu głównego”. Skrót ze zgrabną ikoną zostanie automatycznie utworzony na lokalnym pulpicie.

Narzędzie administracyjne TSplus (Admin Tool) zapewnia łatwą i centralną konfigurację PWA (Progressive Web App)

Zarządzanie aplikacją internetową TSplus jest łatwe.

Pulpit nawigacyjny TSplus 12.70 zawiera nową kategorię aplikacji internetowych pod wpisem „Portal internetowy” w zakładce Web. Stamtąd administratorzy IT mogą dostosować wszystkie ustawienia, takie jak nazwa, kolor ikony i powiadomienia push dla aplikacji sieci Web. Zawiera on także krótką instrukcję instalacji z objaśnieniami dostosowanymi do używanego urządzenia. Klienci mogą również zapoznać się z dokumentacją online.

Aplikacja internetowa TSplus jest zawarta w najnowszej wersji TSplus Mobile, Enterprise i nowych wersjach Enterprise +.

Ponadto, TSplus 12.70 ujawnia kolejną innowację mającą na celu poprawę komfortu użytkowania: klienci będą mogli przetestować nowy dodatek, Drukarkę Wirtualną. To przydatne narzędzie zapewnia zdalne drukowanie „jako lokalne” z dowolnej sesji RDP z rodzimymi oknami dialogowymi drukowania i przetwarzaniem szybszym niż kiedykolwiek.

Pobierz bezpłatną 15-dniową wersję próbną NOWEGO TSplus 12.70

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com