fbpx

Niedawno firma TSplus opublikowała swój nowy pakiet instalacyjny, który umożliwia klientom, którzy zakupili pakiet rozwiązań TSplus instalowanie i aktualizowanie wszystkich produktów TSplus w jednym ujednoliconym interfejsie użytkownika. Celem dostawcy, co potwierdza nowy dodatek,  jest integracja wszystkich produktów z gamy TSplus w kompletne rozwiązanie zdalnego dostępu.

Nowa konfiguracja, umożliwiająca klientom posiadającym pakiet, instalowanie wszystkich produktów TSplus, jakich potrzebują z poziomu jednego programu, jest już dostępna.

Program instalacyjny pozwala klientom, którzy kupili więcej niż jeden produkt TSplus, zarządzać nimi z jednego miejsca. Mogą więc łatwo wybrać dowolny z nich lub też wszystkie i zainstalować i/lub aktualizować je za jednym razem.

TSplus integruje wszystkie swoje rozwiązania do zdalnego dostępu w jeden pakiet

Od marca tego roku TSplus oferuje klientom możliwość zakupu różnych swoich programów razem, w atrakcyjnych pakietach. Rozwiązania TSplus uzupełniają się nawzajem, zapewniając bezpieczną, niezawodną i przyjazną dla użytkownika technologię zdalnego dostępu do publikowania i wdrażania aplikacji w sieci połączonych urządzeń:

  • Remote Access do udostępniania w sieci aplikacji Windows lub pełnego pulpitu zdalnego z dowolnego urządzenia korzystającego z Internetu.
  • Advanced Security zapewniające ochronę zdalnych sesji i danych udostępnianych za pośrednictwem zdalnego dostępu.
  • 2FA – dzięki dwuetapowemu procesowi weryfikacji uniemożliwia zalogowanie się do korporacyjnego portalu internetowego za pomocą skradzionych danych uwierzytelniających.
  • Server Monitoring – służy do monitorowania stanu i wykorzystania serwera oraz zachowania użytkowników w sesjach zdalnych. Pozwala upewnić się, że instalacja pozostaje sprawna i wydajna.
  • Remote Support – umożliwia pracownikom wsparcia IT szybkie i wydajne zdalne rozwiązywanie problemów dzięki niezawodnej funkcji współdzielenia ekranu i zdalnego sterowania komputerem.

Zakup pełnego pakietu oprogramowania umożliwia administratorom IT zapewnienie bezpieczeństwa, dostępności i optymalizacji serwerów i zdalnych połączeń. Można w ten sposób zachować najwyższy poziom efektywności.

Rezultatem takiego rozwiązania jest redukcja kosztów IT i inwestycji, oszczędność czasu poświęcanego na szkolenia i większa elastyczność, która zapewnia użytkownikom możliwość pracy z dowolnego miejsca. Każdy produkt TSplus jest również dostępny indywidualnie, w bardzo konkurencyjnej cenie. Natomiast zakup kombinacji naszych rozwiązań w pakiecie czyni go jeszcze atrakcyjniejszym.

Jakiś czas temu firma TSplus – w celu uproszczenia zarządzania licencjami – wprowadziła unikalny plik licencyjny i „klucz” dla wszystkich zamówień oprogramowania i aktualizacji należących do tego samego klienta. Dzięki tej nowej konfiguracji firma idzie o krok dalej, jeśli chodzi o uproszczenie administrowania siecią i wsparcia technicznego, w kierunku bardziej zintegrowanego rozwiązania.

Pobierz dowolne oprogramowanie TSplus i przetestuj je za darmo przez 15 dni. Lub kup i zainstaluj je w pakiecie.

Translate »