W jaki sposób małe i średnie organizacje mogą z powodzeniem przejść z systemu Windows 7 na Windows 10 bez radykalnego zwiększenia budżetu i obciążenia działu IT? Ten artykuł ma na celu dać wgląd w świetne rozwiązanie: TSplus Remote Access.

Windows 7 się kończy: co dalej?

Dla zespołów IT zegar tyka nieubłaganie: zbliża się koniec wsparcia dla Windows 7 – kończy się 14 stycznia 2020 r. Nadszedł czas, aby decydenci korporacyjni opracowali opłacalne, trwałe i łatwe do wdrożenia rozwiązanie, pozwalające przejść na Windows 10. TSplus może być właściwą odpowiedzią.

Przejście na nową wersję systemu operacyjnego oznacza dwie rzeczy: firmy muszą rozważyć, w jaki sposób system Windows 10 będzie działał z istniejącymi starszymi aplikacjami systemu Windows. Dla wielu oznacza to także kosztowną modernizację sprzętu i wymianę stacji roboczej.

Aby ułatwić te zmiany, TSplus opracował inteligentne i łatwe w użyciu rozwiązanie dostępu zdalnego. Dzięki klientom połączeń RDP i HTML5 użytkownicy mogą uzyskać dostęp do aplikacji, które znają, zainstalowanych na centralnym serwerze. To rozwiązanie działa z dowolnym systemem operacyjnym Windows i dowolnym urządzeniem – świetny sposób na zaoszczędzenie czasu i kosztów przygotowania.

TSplus umożliwia dostęp do Internetu dla dowolnych starszych Aplikacji Windows.

TSplus to sprawdzona technologia chmury obliczeniowej.

Dzięki klientowi TSplus HTML5 dowolna starsza aplikacja może być natychmiast dostępna w sieci, bez konieczności wprowadzania ani jednej linijki skryptu programowania.

Oznacza to, że firma może nadal używać swojego zwykłego oprogramowania biznesowego, niezależnie od wersji systemu Windows, z której korzystają pracownicy.

TSplus wykorzystuje istniejący sprzęt i pozwala centralnie zarządzać starszymi aplikacjami biznesowymi.

Użytkownicy mogą łączyć się z portalem aplikacji TSplus z dowolnego miejsca za pomocą przeglądarki internetowej na stacji roboczej lub urządzeniu mobilnym.

Oprogramowanie jest na tyle przystępne i łatwe w zarządzaniu, że startupy i małe firmy mogą poświęcać więcej czasu na innowacje, a mniej na martwienie się infrastrukturą IT i kosztami ogólnymi.

Jednocześnie technologia TSplus jest skalowalna i bezpieczna, a zaawansowane narzędzia do zarządzania i wdrażania umożliwiają wydajną integrację ze środowiskiem przedsiębiorstwa.

Zacznij korzystać z TSplus Enterprise już dziś, aby płynnie i pomyślnie przejść na W10.

Pobierz wersję próbną już teraz!

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com