W ciągu ostatnich miesięcy TSplus wraz z zespołem swoich programistów opracowywał i publikował częste aktualizacje oprogramowania, koncentrując się na poprawie komfortu użytkowania i bezpieczeństwie pulpitu zdalnego. A cenne opinie naszych klientów – właścicieli firm, administratorów IT i użytkowników końcowych – nadały kierunek naszym działaniom i motywowały do skutecznej kontynuacji w zakresie wdrażania poprawek, ulepszeń i nowych funkcji, pozwalających umocnić pozycję wersji 14 TSplus jako lidera rozwiązań pulpitu zdalnego.

Od lat TSplus oferuje rozwiązania zdalnego pulpitu zaprojektowane w celu zapewnienia bezpiecznego zdalnego dostępu z dowolnego miejsca na świecie.

Dzięki zainstalowaniu TSplus na swoich serwerach, firmy mogą wzmocnić bezpieczeństwo, scentralizować zarządzanie aplikacjami i zmniejszyć koszty przeznaczane na IT.

Obecnie TSplus umożliwia firmom i organizacjom różnych wielkości, dostarczanie w pełni funkcjonalnych wirtualnych pulpitów Windows i aplikacji – do których dostęp możliwy jest na dowolnym typie urządzenia – zależnie od potrzeb pracowników… Takie rozwiązanie pozwala użytkownikowi pracować i pozostać wydajnym niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajduje. Wszystko dzięki niezawodnemu zapewnieniu środowiska pulpitu Windows, które dostępne jest również za pośrednictwem przeglądarki internetowej, zarówno z tradycyjnych stanowisk roboczych, jak również z tabletów i smartfonów, niezależnie od obsługującego te urządzenia systemu operacyjnego.

TSplus w wersji 14.70 to rozwiązanie zdalnego pulpitu, którego firmy potrzebują, aby zapewnić ciągłość biznesową i płynne przejście na model home office, zawsze kiedy zajdzie taka potrzeba. Portal aplikacji internetowych TSplus to świetne rozwiązanie dla organizacji, które muszą zapewnić swoim pracownikom możliwość pracy z domu. Jest łatwy w konfiguracji, a administratorzy mogą go dowolnie dostosować zgodnie z indywidualnym designem firmowym. Ale co najważniejsze, portal ten jest niezwykle bezpieczny.

TSplus oferuje najlepszą ochronę pulpitu zdalnego

Bezpieczeństwo pulpitu zdalnego jest od dawna naszym najwyższym priorytetem. Administratorzy mogą wybierać spośród szerokiej gamy opcji wymuszania reguł ochrony dla swoich użytkowników i zdalnych serwerów. Kilka przykładów dostępnych narzędzi: Active Directory, poświadczenia sieciowe, certyfikaty SSL, funkcja Lockout itp.

Ponieważ zagrożenia w sieci wciąż zmieniają się i eskalują, eksperci ds. bezpieczeństwa w TSplus przeprowadzają wyczerpujące badania, aby wyprzedzać pojawiające się co dzień zagrożenia pulpitu zdalnego i przygotować się na wyzwania przyszłości. Dlatego też do gamy produktów TSplus zostały dodane dedykowane dodatki TSplus 2FA i TSplus Advanced Security. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wraz z kryzysem COVID-19 systemy są bardziej podatne na ataki, a one same zdarzają się coraz częściej.

Wsłuchując się w potrzeby klientów, TSplus stale ulepsza oferowane rozwiązania, aby zachować najwyższy poziom ochrony. Ponadto każda aktualizacja systemu Windows jest badana i testowana w celu zapewnienia najwyższego poziomu zgodności.

Oto zaledwie mała próbka ulepszeń zawartych w TSplus 14.70:

  • TSplus 14.70 zawiera wszystkie ulepszenia i poprawki wydane w poprzednich wersjach
  •  Szybka i prosta aktualizacja do najnowszej wersji TSplus bezpośrednio z poziomu AdminTool
  • Darmowe generowanie bezpiecznego certyfikatu SSL dzięki aktualizacji biblioteki OpenSSL do najnowszej wersji (1.1.1k)
  • Ghostscript, dołączony sterownik do odczytu plików PDF i Adobe z pełnym zabezpieczeniem, został zaktualizowany do najnowszej wersji (9.54.0)
  • Pełna zgodność z najnowszą aktualizacją firmy Microsoft: poprawka z wtorku 13/04/21

Przeczytaj dziennik zmian online, aby dowiedzieć się więcej.

Zacznij budować Biuro Przyszłości – i bądź spokojny o jego Bezpieczeństwo

 

Pobierz najnowszą wersję TSplus 14.70  i wypróbuj jego możliwości 15 dni za darmo.  

Translate »