W tym roku RDS-Tools po raz kolejny otrzymał nominację do nagrody DCS Awards i został wybrany finalistą za jedyne w swoim rodzaju oprogramowanie bezpieczeństwa dla serwerów RDS: RDS-Knight.

Od teraz mamy dwa tygodnie, aby coś zmienić. Głosuj na RDS-Tools

  • i pomóż nam wygrać ten konkurs, aby skorzystać z dużego zaangażowania, które pomoże nam rozwijać naszą reputację, będąc impulsem do poszukiwania dalszych nowatorskich rozwiązań.

Możesz zwiększyć nasze szanse, udostępniając informacje w swojej sieci, w swoich wiadomościach e-mail, odpowiedziach handlowych dotyczących RDS-Knight….

GŁOSUJ: https://dcsawards.com/vote

Kategoria: Data Center ICT Innovation

Podkategoria: Produkt roku w dziedzinie bezpieczeństwa teleinformatycznego

 

>>> Masz czas do 26 listopada by narobić trochę szumu!

 

RDS-Knight to unikalne narzędzie bezpieczeństwa, jedyny program na rynku zdalnego pulpitu, który oferuje siedem typów ochrony połączonych w jednym produkcie !!

Funkcje obejmują ograniczenia czasowe i lokalizacyjne, zabezpieczanie komputerów stacjonarnych i punktów końcowych użytkowników, inspekcję uprawnień użytkowników i zarządzanie nimi, aż po blokowanie ataków brute force i ransomware.

W związku z tym oferuje znacznie więcej funkcji niż konkurencja.

Przy okazji, chcemy podzielić się z wami naszym nowym filmem promującym funkcję RDS-Knight Anti-ransomware.

Twoi pracownicy pracują w domu – ale to, co w obecnych warunkach dla nich jest bezpieczniejsze, nie jest już tak bezpieczne dla danych firmowych!

Potrzebujesz odpowiedniego rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa. RDS-Knight, dzięki zaawansowanym metodom ochrony i wykrywania zagrożeń, skutecznie chroni Twoje serwery  przed atakami ransomware. Abyś mógł zapewnić w pełni bezpieczny dostęp zdalny, który zapewni ochronę Twoich danych!

Korzyści: Ochrona przed ransomware to jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie z zakresu cyberbezpieczeństwa, które wykrywa i blokuje ataki ransomware na serwer. Tworzy również kopie zapasowe danych, aby umożliwić przywrócenie plików jednym kliknięciem!

Cel: RDS-Knight zawiera kilka innych funkcji zabezpieczających serwery Windows RDS dla małych i średnich firm i dużych organizacji przy użyciu rozwiązań Remote Desktop i VPN:

* Ogranicz połączenia przychodzące z innych krajów

* Zabroń użytkownikom łączenia się poza godzinami pracy w celu zapewnienia bezpieczeństwa sieci

* RDP Defender blokujący ataki Brute-Force

* Kontroluj środowisko użytkowników w celu ochrony danych

* Zarządzaj uprawnieniami systemu Windows za pomocą kilku kliknięć

* Endpoint Security, aby ograniczyć dostęp do autoryzowanych urządzeń…

Instalacja: Po zainstalowaniu bezpłatnej wersji RDS-Knight na serwerze, wystarczy włączyć ochronę przed oprogramowaniem ransomware i sprawdzić dziennik zdarzeń bezpieczeństwa, aby zobaczyć, jak potężne jest to narzędzie!

And RDS-Knight:

 

Translate »