RDS-Tools ma zaszczyt ogłosić, że Data Center Solutions uplasowało RDS-Knight w gronie trzech najlepszych Innowacji Roku. Ostatecznie nasz produkt znalazł się tuż za najwyższym miejscem podium, zajmując drugą lokatę w tym prestiżowym konkursie.

To już dziewiąty rok, w którym nagrody DCS zostały przyznane designerom produktów, producentom, dostawcom i usługodawcom działającym w dziedzinie centrum danych. Nagrody są uznaniem dla osiągnięć dostawców i ich partnerów biznesowych, a w tym roku obejmują szerszy zakres kategorii usług i technologii informatycznych przeznaczonych do zaspokojenia wszystkich głównych obszarów rynku centrów danych w Europie.

RDS-Knight, unikalny i wszechstronny program do zabezpieczenia serwerów RDS

Dla RDS Tools bezpieczeństwo jest od dawna priorytetem. Protokół RDP może być bezpiecznym protokołem, ale ważny jest sposób, w jaki jest wdrażany i odpowiednio zabezpieczany. Na podstawie tego stwierdzenia RDS-Tools wdrożyło kompletny zestaw funkcji umożliwiających administratorom łatwe zabezpieczanie serwerów internetowych.

W odpowiedzi na ciągle zmieniające się i rosnące zagrożenia cybernetyczne eksperci ds. Bezpieczeństwa RDS-Tools przeprowadzają wyczerpujące badania, aby stawić czoła dzisiejszym zagrożeniom w kwestii bezpieczeństwa i przygotować się na wyzwania przyszłości. Dlatego opracowali RDS-Knight, zaawansowane, wydajne i proste narzędzie bezpieczeństwa dla administratorów serwera RDS, oferujące sześć funkcji, które zapewniają bezpieczeństwo zdalnych miejsc pracy. Rozpoznając współczesne problemy na polu cyberbezpieczeństwa, dodaliśmy do RDS-Knight funkcje Ransomware Protection. Jest to najbardziej skuteczny sposób wykrywania i natychmiastowego zatrzymywania ataków ransomware na RDP i działa na wszystkich systemach Windows (począwszy od Windows Server 2008 R2)!

Aby zapewnić najwyższy poziom zabezpieczeń potrzebne są najlepsze narzędzia. RDS-Knight, zapewniający kompleksową ochronę serwerów RDS i sesji pulpitu zdalnego, ułatwia zarządzanie polityką bezpieczeństwa. Jest najlepszym strażnikiem dla serwerów zdalnego dostępu.

RDS-Knight wersja 4.0 już się odniosła sukces

Wydany w 2017 r. RDS-Knight wywołał niemałą sensację na rynku bezpieczeństwa sieci. Dzięki aż sześciu rodzajom ochrony stał się adekwatnym narzędziem do zarządzania bezpieczeństwem dla administratorów RDS na całym świecie.

RDS-Knight, aby być o krok przed ciągle zmieniającymi się zagrożeniami, nieustannie ewoluuje. Niedawno zespół doświadczonych programistów, w oparciu o informacje zwrotne od użytkowników i administratorów, obdarzył RDS-Knight zupełnie nowym wyglądem. Nowe narzędzie administracyjne z dopracowaną kontrolą obiegu zadań ułatwia zarządzanie i sprawia, że ochrona jest bardziej wydajna niż kiedykolwiek wcześniej. Interfejs jest przejrzysty i prosty w użyciu.

Thomas Montalcino to utalentowany programista odpowiedzialny za nowy redesign. Jest także twórcą funkcji RDS-Knight’s Ransomware Protection. W styczniowym wywiadzie na temat jego pracy wyjaśnił, dlaczego RDS-Knight jest niezbędnym narzędziem bezpieczeństwa dla RDS:

Cyberprzestępczość to szybko zmieniający się świat, a techniki ataków są coraz bardziej wyrafinowane. Przedsiębiorstwa zdecydowanie muszą zdobyć najwyższej jakości techniki, aby zapobiegać szkodliwym atakom, a także monitorować i przeciwdziałać naruszeniom bezpieczeństwa. Analiza zagrożeń jest jednym z trendów w tym kierunku i podstawą rozwoju RDS-Knight.

TSplus Advanced Security  (dawniej RDS-Knight)     Wypróbuj za darmo!

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com