RDS-Tools niedawno opublikował nowe video, w którym pokazano RDS-Knight, jedyne w swoim rodzaju oprogramowanie w zakresie cyberbezpieczeństwa dla serwerów RDS. Ten krótki film przedstawia w ciągu niespełna dwóch minut funkcje i zalety tego wspaniałego narzędzia.

Serwery pulpitu zdalnego stały się integralną częścią nowoczesnego biznesu. Ale wraz ze zwiększoną elastycznością związaną z pracą w środowisku zdalnym istnieje również zwiększone ryzyko. Serwery są podatne na wszelkiego rodzaju cyberataki.

Zaawansowane rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo sieci

RDS-Knight to inteligentne rozwiązanie. Od czasu pierwszego wydania w 2017 r., kiedy RDS-Knight zadebiutował jako samodzielne rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa program ewoluował w kierunku niezawodnego i łatwego w użyciu wielofunkcyjnego narzędzia do cyberbezpieczeństwa. Nasz flagowy produkt oferuje do sześciu potężnych zabezpieczeń serwerów RDS, które można wdrożyć i zarządzać za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

  • Dzięki modułowi RDS-Knight Homeland Protection administratorzy mogą ograniczyć połączenia z serwerami tylko do użytkowników z uprawnionych krajów.
  • Brute-Force Defender może automatycznie blokować adresy czarnej listy dołączane do powtarzających się nieudanych prób logowania.
  • Administratorzy są w stanie kontrolować godziny dostępu użytkowników dzięki Working Hours Restriction RDS-Knight.
  • Nie każdy użytkownik potrzebuje pełnego dostępu do wszystkich części serwera: administratorzy mogą korzystać z funkcji RDS-Knight One Click to Secure Desktop, aby szybko ograniczyć dostęp do dysków twardych i konfiguracji serwera.
  • EndPoint Protection łączy konto użytkownika bezpośrednio z określonymi urządzeniami.
  • RDS-Knight Ransomware Protection zatrzymuje wirusy Ransomware, zanim mogą one zaszkodzić Twojemu serwerowi.

Ponadto, w marcu 2019 r. wersja 4 RDS-Knight została zaopatrzona w nowo przeprojektowany interfejs użytkownika. Nowy RDS-Knight oferuje znacznie lepsze wrażenia i zestawy funkcji zarówno dla użytkowników, jak i administratorów.

Poniższy film, trwający około dwóch minut, pokazuje, jak RDS-Knight spełnia swoje zadanie – w szybki i wydajny sposób.

Film został opublikowany na stronie internetowej RDS-Tools, Facebooku, Twitterze i LinkedIn, Dailymotion i profilu Youtube na potrzeby ogólnoświatowej kampanii promocyjnej.

W naszym video Caleb mówi:„Jakie kroki podjąłeś, aby chronić swoje serwery? Zabezpiecz swoje serwery i powstrzymaj ataki złośliwych programów: RDS-Knight to właściwa broń przeciwko cyberprzestępcom.”Data Center Solution Alliance sklasyfikowało RDS-Knight jako drugie najlepsze rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa na rok 2019.

Pobierz teraz bezpłatną wersję próbną TSplus Advanced Security na 15 dni i przekonaj się, jak skuteczna może być ochrona serwerów.

Źródło: RDS-tools.com

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com