fbpx

TSplus zdobywa nagrodę Top Performer na jesień 2022 od SourceForge

Z dumą dzielimy się wieściami, że TSplus po raz kolejny został zwycięzcą nagrody Top Performer w rankingu SourceForge, największej na świecie witryny z recenzjami i porównywarką oprogramowania. Wraz z setkami znakomitych recenzji na innych znanych porównywarkach, ta nagroda potwierdza jakość i profesjonalizm TSplus.

TSplus, specjalista w zakresie rozwiązań zdalnego dostępu dla organizacji każdej wielkości, ponownie zdobył nagrodę Top Performer Award w jesiennej edycji 2022 roku. Nagroda tym bardziej istotna, że wspominany SourceForge to największa na świecie platforma prezentująca przegląd oprogramowania i usług. Nagroda ta świadczy o tym, że pakiet oprogramowania TSplus jest wysoko ceniony przez znaczną liczbę użytkowników, którzy napisali pochlebne recenzje i tym samym umieścili TSplus w grupie najlepszych 10% produktów na SourceForge w kategorii oprogramowania pulpitu zdalnego.

Oprócz SourceForge i jego partnerskiej strony Slashdot, TSplus otrzymuje setki pozytywnych recenzji w Google, Trustpilot, Capterra, G2 i innych podobnych platformach. Opinie klientów online sa niezwykle pozytywne i doceniają wydajność oprogramowania TSplus oraz prostotę jego wdrożenia, szybkie wsparcie i przystępną cenę:

„Nie ma nic, co może zrobić MS RDSH , a czego nie potrafiłby TSPlus. Używałem obu rozwiązań w szerokim zakresie. TSplus ma bardziej rozsądne ceny, plastyczną technologię, większe zabezpieczenia i więcej opcji zabezpieczeń, które można łatwiej wdrożyć”. – Steven U. – Trustpilot

„Działa jak pełny MS Terminal Server, pomijając jego zawiłość i wysoką cenę. Działa jak Citrix ZenApp, pomijając jego zawiłość i wysoką cenę. TSplus jest tak prosty w konfiguracji, że można się tylko zastanawiać, dlaczego ktoś miałby to zrobić w inny sposób”. – Randal W. – Capterra

„Świetny produkt z doskonałym wsparciem”. – Chris B. – Trustpilot

„Łatwy w użyciu zarówno dla użytkowników, jak i administratorów. Opłacalny i wydajny. Szybka odpowiedź od zespołu Wsparcia w przypadku pytań, czy problemów.” – Jean-Luc T. – SourceForge

Zespoły programistów i agentów pomocy technicznej TSplus nie ustają w wysiłkach, aby utrzymać zadowolenie klientów na najwyższym poziomie. Udaję się to dzięki zapewnieniu spersonalizowanego i zdalnego wsparcia najwyższej klasy oraz publikowaniu regularnych, korygujących i innowacyjnych aktualizacji dla wszystkich rozwiązań w ofercie TSplus.

Równie często uaktualniane i ulepszane są strony internetowe i dokumentacja online, aby dostarczać użytkownikom maksimum przydatnych informacji.

Całe oprogramowanie TSplus można pobrać i przetestować za darmo w 15-dniowej wersji próbnej.

Translate »