fbpx

Wraz z wydaną w styczniu wersją 14.50 TSplus Remote Access, wprowadziliśmy przydatne nowe funkcje w Portalu Licencji, który dla naszych Partnerów i Klientów stanowi podstawowe narzędzie zarządzania dostępnymi licencjami. Przyjrzyjmy się, w jaki sposób te zmiany ułatwiają działania i proces wdrożenia rozwiązań.

Bardziej wydajne narzędzie do zarządzania licencjami dla sprzedawców oprogramowania TSplus

Portal licencji TSplus zapewnia partnerom dedykowaną przestrzeń do zarządzania ich portfelem licencji.

Dla każdego klienta, resellerzy TSplus mogą stworzyć unikalny klucz aktywacyjny, który pozwoli im przypisać i zarządzać listą zakupionych przez klienta licencji na oprogramowanie do obsługi zdalnego pulpitu oraz szeregiem niezbędnych informacji. A to wszystko z jednego miejsca:

  • Lista licencji na produkt, w tym informacje o zakupie licencji Wsparcia i Aktualizacji.
  • Liczba użytkowników na licencję
  • Data zakupu i data wygaśnięcia licencji na Wsparcie.

Informacje można łatwo dodawać, usuwać lub edytować za pomocą zaledwie jednego kliknięcia myszką. Dzięki przyciskowi „odśwież” informacje te mogą być również automatycznie aktualizowane, pozwalając aktywnie monitorować wykorzystanie licencji podczas wdrażania naszych rozwiązań. Portal jest intuicyjny i wspomagany barwami, aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenia.

W ramach wersji 14.50, TSplus rozszerzył Portal Licencyjny o dwie kluczowe funkcje, dzięki czemu partnerzy mogą zarządzać swoimi licencjami autonomicznie – w sposób, który najbardziej im odpowiada. Partnerzy TSplus mogą teraz:

  • Generować licencje próbne lub stałe na żądanie
  • Pobrać plik licencyjny lub wysłać go bezpośrednio do klienta. Dostępny jest nawet sugerowany szablon wiadomości e-mail!

Te nowe opcje, pozwalając na kompleksowe zarządzanie licencjami z poziomu portalu, uwalniają naszych Partnerów od konieczności kontaktu z pomocą techniczną TSplus. Usunięcie tego etapu z procesu obsługi licencji, umożliwia partnerom i sprzedawcom lepiej, szybciej i bardziej adekwatniej reagować na potrzeby klientów.

Ogólny wygląd i design portalu został dodatkowo ulepszony tak, aby zapewnić lepszą nawigację. Dzięki usystematyzowanemu procesowi udało się osiągnąć cel, który przyświecał naszym działaniom od zawsze – uczynić zarządzanie licencjami TSplus tak prostym, jak to tylko możliwe.

Kompleksowe narzędzie do zarządzania siecią dla administratorów IT

Korzystając z klucza aktywacyjnego otrzymanego w potwierdzeniu zamówienia, Klienci mają również własny dostęp do portalu licencyjnego TSplus.

Specjaliści IT i administratorzy sieci muszą tylko kliknąć przycisk „Aktywuj licencję” na karcie Licencja w Admin Tool i wprowadzić klucz aktywacyjny, aby samodzielnie aktywować każdą licencję TSplus, zarówno licencję podstawową TSplus Zdalny Pulpit, jak również Support oraz licencje wszystkich dodatków TSplus.

Dzięki tej pojedynczej czynności licencje i pomoc techniczna są automatycznie aktywowane na określonym urządzeniu skojarzonym z numerem seryjnym, co znacznie ułatwia identyfikację sprzętu.

Bezpośrednio ze swojej osobistej przestrzeni, klienci mogą z łatwością wykonać kilka zadań samoobsługowego zarządzania licencjami, takich jak aktualizacja lub zmiana hostingu licencji na nowy serwer… kiedy tylko zechcą!

To sprawia, że zarządzanie siecią i audyty licencji są znacznie łatwiejsze!

Uaktualniony Portal Klienta zawiera kolejną nową porcję przydatnych informacji, których celem jest zapewnienie administratorom IT większej kontroli nad rozwojem infrastruktury – client credits. Teraz można wyświetlić liczbę zamówionych i / lub nadal dostępnych użytkowników na licencję. Aby przygotować najlepszy plan inwestycyjny i zoptymalizować budżet dotyczący oprogramowania, administratorzy mogą tworzyć listy sprzedawców i zarządzać nimi oraz sprawdzać historię zamówień z każdym z nich:

TSplus posiada dedykowany zespół skoncentrowany na oferowaniu możliwie najlepszego Portalu Licencyjnego i zapewnieniu najwyższej satysfakcji swoich klientów.

Bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się o dalszych ulepszeniach i pobrać najnowszą wersję TSplus.

Pobierz 15-dniową wersję próbną.

Lub dołącz do programu Partnerskiego TSplus już teraz. Zapytania dotyczące sprzedaży i współpracy resellerskiej: licenses@tsplus.eu

Translate »