Chcesz zagwarantować ciągłość i stabilność funkcjonowania Twojej firmy i zapewnić zadowolenie użytkowników.

W związku z tym musisz być świadomy stanu swoich serwerów RDS oraz stron internetowych.

Kompleksowe narzędzie do monitorowania i raportowania Server Genius sprawia, że ​​administratorzy Windows mogą szybko i łatwo sprawdzić wydajność swoich serwerów produkcyjnych.

→ Jednym rzutem oka sprawdź dostępność i czas reakcji wielu serwerów, i reaguj niezwłocznie.

→ Łatwo kontroluj swoją infrastrukturę IT, przewiduj przyszłe inwestycje i unikaj poważnych problemów.

W jaki sposób Server Genius daje ci kluczowe narzędzie do zarządzania stanem produkcyjnym?

  1. Wdrożony na wielu serwerach – Windows lub Linux – Server Genius rejestruje aktywność sesji pulpitu zdalnego, a także wskaźniki wykorzystania zasobów (rozmiar pamięci, procesor, dysk, I / O itp.).
  2. Dane są kompilowane w inteligentne i łatwe do odczytania raporty dostępne online za pośrednictwem pulpitu zarządzania siecią. Dzięki temu możesz sprawdzać swoje serwery z dowolnego miejsca, nawet będąc w ruchu.
  3. Server Genius to coś więcej niż zwykłe monitorowanie infrastruktury serwerów. Pokazuje wyraźnie, kto i przez jak długi czas korzysta z każdej monitorowanej sesji zdalnej.
  4. Zdefiniujesz wartości progowe stanowiące ryzyko dla twojej produkcji. Server Genius ostrzega natychmiast, gdy tylko przekroczone zostaną limity. Wysyłając wówczas e-maile lub powiadomienia wyskakujące w przeglądarce.

Niezależnie od zadania, jakie w danym momencie wykonujesz, najważniejsze informacje są wyświetlane na ekranie w czasie rzeczywistym i możesz natychmiast zareagować.

Server Genius to unikalne narzędzie służące do zarządzania: wykrywaj wąskie gardła na serwerze i wydajnie zarządzaj kryzysami!

Dzięki Server Genius nie musisz być ekspertem w dziedzinie administracji sieci, aby czuwać nad działaniami po instalacji serwerów.

Otrzymasz na czas wyraźne informacje, niezbędne do szybkiego rozwiązywania problemów. Wszystko czego potrzebujesz to przeglądarka internetowa!

 

Pobierz bezpłatną wersję próbną Server Genius i zacznij zarządzać całą infrastrukturą w czasie rzeczywistym.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową i odkryj pełny zestaw narzędzi dla administratorów RDS.

 

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com