Podsumowanie: Nowy TSplus 10.50 jest już dostępny! To ulepszone wydanie zawiera ekskluzywne nowe funkcje, opracowane w ciągu ostatnich trzech miesięcy przez zespół techniczny TSplus w celu zapewnienia najlepszych zdalnych desktopów. Ponieważ nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo i sukces każdego klienta TSplus. Oto szczegółowe zmiany:

Dostępna jest nowa funkcjonalność w „RemoteApp”

Narzędzie administracji TSplus oferuje teraz nową opcję dla administratora, aby wybrać opcję: „My RemoteApp” umożliwia otwarcie każdej aplikacji jako unikatowego zdalnego programu RemoteApp na komputerze klienckim. Generator klienta i płytka „Przypisuj aplikację” w AdminTool zostały zmienione, aby zapewnić tę nową funkcję: każdy użytkownik widzi w menu START i pasku bocznym listę jego przypisanych aplikacji i wtedy może wybrać w swoim „Lokalnym menu” jedną z tych aplikacji i uruchomić ją jako RemoteApp.

W ten sposób eliminuje potrzebę wygenerowania klienta po stronie użytkownika i umożliwia jednoczesne uruchamianie pojedynczej aplikacji.

Aby aktywować tę nową funkcję, Administrator musi wygenerować nowy plik z generatora klienta.

Nowa opcja w narzędziu AdminTool: umożliwia otwarcie każdej aplikacji jako pojedynczej aplikacji RemoteAppRemote na serwerze SYSTRAY klienta

Ciągły rozwój klienta HTML5
TSplus zapewnia nieograniczony dostęp do zdalnych komputerów stacjonarnych i aplikacji za pomocą w pełni zabezpieczonego klienta HTML5.

Nowe wydanie 10.50 zawiera zaawansowane funkcje, aby uzyskać optymalne działanie portalu aplikacji WWW na dowolnym urządzeniu, na przykład:

Lepsza obsługa i wyświetlanie przesyłania plików przez przeciąganie / upuszczanie między klientem a serwerem. Jeśli chodzi o przesyłanie dużych plików, to oprogramowanie może ostrzegać użytkownika.
Zapobieganie błędom przy wysyłaniu plików.
Automatyczne odnawianie nowych plików.
Optymalizacja rozmiaru pamięci i wymagań procesora w celu zapewnienia właściwej stabilności.
Nowy projekt dla ikon HTML5 Top Menu.

Wsparcie dla Windows 10 Home

Ta usługa usunięta około rok temu jest dostępna ponownie.

TSplus Advanced Security rozwija się w celu zaoferowania nowego, wydajnego dodatku

Od ponad roku firma TSplus inwestuje w zapewnienie najbardziej bezpiecznego środowiska swoim klientom. Zespół opracował łatwy w obsłudze, ale bardzo wydajny dodatek o nazwie RDS-Knight. Ten nowy produkt jest dostępny w dwóch wersjach:

Pakiety Security Essentials to podstawowe pakiety zabezpieczeń, które koncentrują się na utrzymywaniu zdalnych połączeń w bezpiecznym miejscu dla wszystkich użytkowników TSplus z trzema podstawowymi środkami ochronnymi. To jest narzędzie typu „must-have” dla każdego administratora TSplus, zwłaszcza, że ​​jest sprzedawany po bardzo atrakcyjnej cenie: tylko $ 49 / serwer!
Ultimate Protection kończy wydanie Essentials Edition z dwoma dodatkowymi funkcjami, które mają zablokować serwery RDS i chronić je przed wszelkimi zagrożeniami, które mogłyby narazić organizację na straty. Jest to rozwiązanie Premium chroniące duże środowiska, działające na serwerach TSplus z wieloma połączeniami. Ta edycja może zostać kupiona online za obniżoną cenę: 275 USD / serwer dla klientów posiadających już TSplus.

W efekcie przetransformowano karty zabezpieczeń 10.50 AdminTool do Advanced, aby zebrać wszystkie zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i stworzyć wyjątkowy produktu.

rozwiązano błędy znalezione w wersji 10 40 na przykład:

    Zmiana procesu logowania (logonsession.bin) w celu uniknięcia wyświetlania Explorera plików w niektórych przypadkach, podobnie jak w przypadku innych błędów. Ta nowa wersja zapewnia lepsze wyniki i krótsze opóźnienie logowania.
    Udoskonalenie funkcji universal printer zapewniające optymalizację wyników, nawet w konkretnych przypadkach.

To wydanie jest wydaniem krytycznym i zaleca się jego pobranie.

Informacje o oprogramowaniu TSplus:

TSplus International pracował przez dekadę, aby zbudować najlepszą alternatywę Citrix i jego zespół jest na czołówce. Firma TSplus opracowała rozwiązania klasy światowej umożliwiające każdą aplikację systemu Windows. TSplus oferuje najbardziej zaawansowane rozwiązania dla usług Cloud Computing, Web Portal i Application Publishing. Ich globalne rozwiązania obejmują wiele firm od małych i średnich firm. Od działu HR do sektora finansów lub informatyki sprawdź, jak szybko możesz włączyć natychmiast aplikacje systemu Windows, aby współpracować, łączyć i zwiększać wydajność. Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź www.tsplus.pl lub wyślij e-mail na adres andrzej.krystaszek@terminalserviceplus.com.

Translate »