Dzięki najnowszym ulepszeniom TSplus publikowanie aplikacji w folderach dla Twoich użytkowników i zdalne pobieranie dokumentów nigdy nie było tak łatwe.

  • Publikowanie aplikacji jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek: administratorzy mogą teraz używać narzędzia AdminTool do grupowania aplikacji w folderach, a następnie publikowania folderu dla pojedynczego użytkownika lub grupy. Ułatwia to zarządzanie uprawnieniami do wielu aplikacji i sprawia, że ​​ukierunkowane wdrażanie grup aplikacji jest dziecinnie proste.

Wszystkie programy TSplus (Floating Panel, Panel Aplikacji, Pasek Zadań, Folder, Portal Aplikacji Internetowych) i aplikacja mobilna będą odpowiednio wyświetlać te foldery:

  • Zespół TSplus, zawsze stara się wsłuchiwać w opinie i potrzeby swoich klientów, dlatego niedawno wprowadził funkcję „Wyślij do klienta”, menu kontekstowe, które można uruchomić za pomocą kliknięcia prawym przyciskiem myszy, i które pozwala użytkownikom zdalnym pobierać pliki na lokalne komputery:

Menu kontekstowe Wyślij do klienta musi najpierw zostać włączone przez administratora w zakładce „Ustawienia zaawansowane” narzędzia AdminTool.

Możesz zmienić nazwę tego menu według własnego uznania, „TSplus” to jego domyślna nazwa.

Pobierz ostatnią wersję aktualizacji TSplus, aby odkryć wszystkie najnowsze funkcje.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z odpowiednią dokumentacją: Folder Aplikacji, Menu Kontekstowe i Dziennik zmian TSplus.

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com