Wersja TSplus 12.50 jest już dostępna! Korzystając z opinii naszego najbardziej zaufanego źródła informacji i inspiracji – naszych Klientów – programiści w TS wprowadzili nową modyfikację do doświadczenia użytkownika TSplus za sprawą nowej opcji „Wyślij do klienta”.

TSplus to platforma dostarczania aplikacji, która zapewnia dostęp do zdalnego pulpitu i dzięki której obsługa aplikacji korporacyjnych możliwa jest przez sieć.

Dzięki szerokiej gamie opcji konfiguracji, TSplus może oferować klasyczną sesję zdalnego pulpitu lub dostarczać aplikacje w sposób, który zaciera granice między doświadczeniami użytkowników lokalnych i zdalnych.

Ważne jest, aby sesje zdalne były zoptymalizowane w celu stworzenia płynnego i łatwego w użyciu środowiska pracy.

Wersja 12.50 wciąż przesuwa granice sesji zdalnych. Zespół TSplus, zawsze słuchając swoich klientów, wprowadził funkcję „Wyślij do klienta”, menu kontekstowe, które pozwala użytkownikom – z odpowiednimi uprawnieniami – kliknąć prawym przyciskiem myszy, aby pobrać pliki utworzone podczas sesji zdalnych na komputer lokalny.

Jak działa TSplus „Send To Client”?

Aby móc korzystać z funkcji „Wyślij do klienta”, administrator musi ją najpierw włączyć na karcie „Ustawienia zaawansowane” narzędzia AdminTool.

Włącz „Menu kontekstowe”, aby umożliwić pobieranie za pomocą kliknięcia prawym przyciskiem myszy z sesji zdalnych na urządzenie klienta, niezależnie od trybu połączenia.

Użytkownicy będą mogli kliknąć prawym przyciskiem myszy w dowolny plik lub folder utworzony w sesji zdalnej i zapisać go bezpośrednio na własnym urządzeniu klienckim. Domyślnie lokalizacją zapisu będzie lokalny pulpit, ale użytkownicy mogą przeglądać lokalny dysk i wybierać preferowane miejsce docelowe pliku.

To sprawia, że ​​przesyłanie plików jest bardzo łatwe i działa zarówno z klientami RDP, jak i HTML5!

Najnowsza wersja TSplus zawiera także liczne poprawki i inne dogodne ulepszenia, które można szczegółowo przejrzeć w dzienniku zmian.

Jeśli natomiast chodzi o bezpieczeństwo, TSplus zawiera wersję próbną najnowszego RDS-Knight 4.3! Ta wersja dodaje bazę danych do przechowywania zdarzeń, adresów IP, raportów i kontroli bezpieczeństwa, co pomaga w przeprowadzaniu audytów bezpieczeństwa. Ponadto zawiera nową funkcję „Uprawnienia” do ustawiania uprawnień systemu Windows jednym kliknięciem! Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź dziennik zmian.

Pobierz najnowszą wersję TSplus na 15 dni za darmo!

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com