W ostatnich dniach października zespół programistów TSplus zaprezentował nową wersję TSplus Advanced Security, wielofunkcyjnego narzędzia do zabezpieczania serwerów RDS. Advanced Security 4.4 posiada nową, świetną funkcję zapobiegającą problemom kompatybilności z programem antywirusowym: posiada własną wbudowaną zaporę sieciową!

TSplus Advanced Security sam w sobie jest unikalnym narzędziem, oferującym do siedmiu potężnych funkcji bezpieczeństwa, które zapewniają ochronę serwerów, danych i użytkowników podczas korzystania z TSplus. Żadne inne narzędzie na rynku nie zapewnia takiego poziomu ochrony dla tego konkretnego rodzaju połączenia.

Od ograniczeń dostępu względem urządzenia, czasu i położenia geograficznego po potężną ochronę przed atakami typu brutute-force i Ransomware, TSplus Advanced Security zapewnia najwyższy z możliwych poziom bezpieczeństwa sesji zdalnych.

W obliczu niezliczonych cyberataków przeprowadzanych za pośrednictwem połączeń pulpitu zdalnego administratorzy RDS muszą wyposażyć się w możliwie najlepsze narzędzia bezpieczeństwa. TSplus Advanced Security to najbardziej kompleksowe dostępne rozwiązanie.

Dzisiaj TSplus dodaje kolejną istotną funkcję do TSPlus Advanced Security – własną wbudowaną zaporę firewall!

Aby ją włączyć, administratorzy muszą przejść do karty „Ustawienia zaawansowane” w narzędziu AdminTool i ustawić „Użyj Zapory systemu Windows” na „Nie” w ustawieniach produktu. To automatycznie aktywuje zaporę Advanced Security!

  • Administratorzy IT będą mogli teraz korzystać z naszego narzędzia bezpieczeństwa w połączeniu ze standardowymi opcjami antywirusowymi, bez konfliktów związanych z zaporą firewall. Organizacje nie będą już blokowane przy użyciu zapory systemu Windows. Nowa zapora sieciowa Advanced Security jest wydajna – zajmuje niewiele miejsca i optymalizuje wykorzystanie przepustowości, co czyni narzędzie jeszcze bardziej atrakcyjnym.
  • Dzięki nowej zaporze sieciowej, Advanced Security będzie miał dostęp do szerokiej gamy danych i będzie mógł przeprowadzić głęboką inspekcję pakietów oraz opracować przydatne funkcje monitorowania sieci w przyszłości.

TSplus Advanced Security 4.4 zawiera wszystkie ulepszenia i poprawki poprzednich wydań, takie jak przycisk „Kopia zapasowa / przywracanie” w górnej części Ustawień zaawansowanych. Wykonaj kopię zapasową lub przywróć dane i ustawienia Advanced Security jednym kliknięciem.

Dodatkowo nowa funkcja Uprawnienia, która zapewnia najprostszy sposób na sprawdzenie (Security Essentials) i edycję (Ultimate Protection) uprawnień użytkownika i grupy Windows dla wrażliwych lokalizacji.

 

Pobierz i wypróbuj najnowszą wersję TSplus Advanced Security!

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com