fbpx

TSPlus Advanced Security

ZACHOWAJ BEZPIECZEŃSTWO SWOICH DANYCH

Unikalne i kompleksowe narzędzie zabezpieczające dostęp zdalny.
TSplus Advanced Security to potężne, inteligentne rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo serwerów firmowych i infrastruktury pracy zdalnej. Dzięki niemu administratorzy mogą korzystać z szerokiej gamy elastycznych narzędzi do kontrolowania dostępu do zdalnych serwerów.
Zaprojektowany przez ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa i regularnie aktualizowany, TSplus Advanced Security pozostaje w czołówce zabezpieczeń pulpitu zdalnego.

CHROŃ SWOJE POŁĄCZENIA ZDALNE

Unikalne oprogramowanie cyberbezpieczeństwa przeznaczone dla Remote Access

TSplus Advanced Security to niedrogie i przyjazne dla użytkownika rozwiązanie, które ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić całkowitą ochronę infrastruktur zdalnego dostępu. Pozwala blokować próby cyberataków różnego rodzaju, zabezpieczyć dostęp zdalny poprzez ustalenie ograniczeń w oparciu o czas, lokalizację i urządzenie oraz chronić serwer przed botami i złośliwym oprogramowaniem, w tym atakami Ransomaware. A także umożliwia blokowanie 368 milionów znanych adresów IP hakerów. 

Zyskaj najbardziej wszechstronne narzędzie do cyberbezpieczeństwa i chroń swoje serwery.

STAW CZOŁA CYBERPRZESTĘPCOM

Zapobiegaj utracie danych i współczesnym zagrożeniom czyhającym na twój serwer RDS

TSplus Advanced Security  możesz zainstalować na dowolnym, wymagającym ochrony serwerze Windows. Elastyczność i wszechstronność rozwiązania pozwala administratorom w prosty sposób dostosować każde dostępne w programie narzędzie bezpieczeństwa – a mamy ich bogaty arsenał – do potrzeb konkretnej infrastruktury pracy zdalnej. 

Po skonfigurowaniu oprogramowania mają oni do dyspozycji przyjazną dla użytkownika konsolę administracyjną, z poziomu której mogą zarządzać ustawieniami i monitorować zdarzenia związane z bezpieczeństwem. Oferujemy dwa tryby – Lite i Expert, które w zależności od Twojego doświadczenia, pozwolą na szybki i bezproblemowy start. I zapewnią wszystkie nasze najlepsze funkcje dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz, aby wygodnie zarządzać bezpieczeństwem swojej infrastruktury.

KORZYŚCI

Dlaczego TSplus Advanced Security?

Zmniejsz ryzyko ataku i zapewnij sobie spokój ducha

W domu lub w biurze chroń swoje dane

W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z silną decentralizacją biznesów, które w coraz większym stopniu opierają się na zdalnych biurach. Ze zwiększoną elastycznością pracy w środowisku zdalnym wiąże się zwiększone ryzyko. Hakerzy są bardziej obecni niż kiedykolwiek. Dlatego optymalnie zabezpiecz swoją infrastrukturę pracy zdalnej za pomocą naszego kompleksowego zestawu narzędzi do cyberbezpieczeństwa.

Dostosuj zabezpieczenia do swoich potrzeb

TSplus Advanced Security oferuje dwa rodzaje zabezpieczeń – Security Essentials i Ultimate Protection. Niezależnie od tego, czy jesteś małym start-upem, czy globalnym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji, TSplus Advanced Security możesz skalować zgodnie z Twoimi potrzebami... i budżetem. Ponadto szereg funkcji pozwala w łatwy sposób zdefiniować ograniczenia i poziom bezpieczeństwa zdalnego dostępu.

Świetny produkt w atrakcyjnej cenie

Advanced Security to oprogramowanie do cyberbezpieczeństwa o najlepszym stosunku jakości do ceny. Nasz bardzo atrakcyjny model licencjonowania oferuje cenę, która zaczyna się już od 245 PLN za wersję Essential Edition z licencją stałą. Nie trać czasu i pieniędzy na kompilowanie kilku różnych technologii. Advanced Security ma to wszystko w jednym kompleksowym narzędziu.

KLUCZOWE FUNKCJE

Zapewnij wszystkie niezbędne zabezpieczenia dla swojego serwera zdalnego

Zabezpiecz swoją infrastrukturę pracy zdalnej

Homeland Protection

Uniemożliwia otwieranie zdalnych sesji przez użytkowników spoza określonego obszaru geograficznego. Funkcja zezwala na połączenia na podstawie lokalizacji, blokując połączenia z miejsc nieuwierzytelnionych.

Jeśli użytkownicy znajdują się w USA, Wielkiej Brytanii i Kanadzie, zezwolenie na połączenia z Chin, Indii, Iranu czy Niemiec może nie mieć sensu. Korzystając z białych list krajowych, Homeland Protection pozwala administratorom szybko i łatwo ograniczyć połączenia przychodzące do krajów niezbędnych do prowadzenia działalności biznesowej.

Brute-Force Defender

Wykrywaj nieudane próby połączenia, umieszczaj na czarnej liście podejrzane lub kłopotliwe adresy IP i ograniczaj ich aktywność i próby logowania.

Ataki Brute Force bazują na wykorzystaniu przez hakerów zautomatyzowanych botów, wykorzystujących generatory haseł, za pomocą których usiłują wymusić dostęp . Ataki te mogą być liczone w setkach, a nawet tysiącach prób na minutę. Brute Force Defender szybko zatrzymuje ataki cyberprzestępców, używając kombinacji białych list i limitów nieudanych prób logowania, aby odrzucić ataki brute force, zanim staną się problemem.

Working Hours

Kontroluj dni i godziny, w których użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do zdalnych serwerów. Ustaw godziny pracy dla użytkownika/grupy i automatycznie zamykaj sesje i blokuj logowanie poza godzinami pracy.

Funkcja Advanced Security Working Hours wzmacnia warstwę zabezpieczeń Twoich serwerów poprzez umożliwienie administratorom ustalenie konkretnych ram czasowych, w czasie których określeni użytkownicy mogą uzyskać zdalny dostęp.

Globalne Zarządzanie IP

Z łatwością zarządzaj adresami IP z jednego miejsca, korzystając z jednej listy zablokowanych i umieszczonych na białej liście adresów IP. Oznacza to, że wszystkie adresy IP wykryte przez zabezpieczenia Homeland i BruteForce są tutaj gromadzone, aby je w łatwy i dogodny dla Ciebie sposób sprawdzać, edytować, dodawać lub usuwać. Listy adresów IP można przeszukiwać, co ułatwia zarządzanie adresami.

Hacker IP Protection

Funkcja, która natychmiast blokuje ponad 613 milionów adresów IP zidentyfikowanych jako zagrożenia. Chroni serwer już od pierwszego dnia, po instalacji oprogramowania. Rejestr źródeł cyberataków i złośliwego oprogramowania, botnetów itp. jest codziennie aktualizowany. Dodatkowo najnowsza wersja TSplus Advanced Security skupia się na maksymalizacji ochrony przed atakami DDoS grupy KillNet.

NAJWYŻSZY POZIOM OCHRONY

Najlepsze funkcje bezpieczeństwa do ochrony środowiska zdalnego

Zabezpiecz swoje serwery firmowe z pomocą najpotężniejszego zestawu funkcji zabezpieczeń, połączonych w jednym, niezrównanym i kompleksowym oprogramowaniu cyberbezpieczeństwa.

Ransomware Protection

Ransomware stał się współcześnie jedną z najczęstszych form cyberzagrożeń. Przeprowadziwszy ataki tego typu, hakerzy mogą szyfrować, a nawet trwale usunąć twoje dane. Nawet spełnienie żądań przestęoców i opłacenie okupu nie gwarantuje, że Twoje dane zostaną przywrócone. Najlepszym sposobem ochrony przed ransomware jest powstrzymanie ataku, zanim będzie miał wpływ na działanie serwera. Funkcja TSplus Advanced Security Ransomware Protection skutecznie wykrywa i blokuje oprogramowanie Ransomware, poddaje kwarantannie i odzyskuje pliki i programy.

One-Click Secure Desktop

Skonfiguruj poziom zabezpieczeń dla każdego użytkownika lub grupy. Wybierz jeden z trzech standardowych poziomów zabezpieczeń. Ustaw zasady grupy RDS za jednym kliknięciem. TSplus Advanced Security wymusi dla ciebie najlepszą praktykę bezpieczeństwa, a Ty w kilka sekund uzyskasz najlepszy poziom zabezpieczeń dla środowiska pulpitu zdalnego. To więcej niż oszczędność czasu. To rozwiązanie, które zapewnia optymalne bezpieczeństwo bez komplikacji.

End-Point Device Protection

Funkcja Ochrona urządzeń końcowych ogranicza dostęp zdalny dla nieuwierzytelnionych urządzeń. Pozwala Ci zapobiegać wykorzystywaniu naruszonych poświadczeń użytkownika - które zawsze stanowią potencjalną lukę - do uzyskiwania dostępu do sieci. Dzięki Endpoint Protection administratorzy mogą sparować konta użytkowników bezpośrednio z określonymi nazwami urządzeń. Nawet jeśli dojdzie do naruszenia danych uwierzytelniających użytkownika, hakerzy nie mogą ich użyć do zalogowania się na serwerach bez urządzenia powiązanego z danym kontem.

Uprawnienia Windows

Scentralizowany pulpit nawigacyjny „Uprawnienia” wyświetla obok siebie listę użytkowników i grup oraz listę dostępnych folderów i plików, pozwalając na łatwe sprawdzanie i zarządzanie uprawnieniami dla określonych użytkowników. Przejrzysty interfejs sprawia, że ​​zarówno inspekcja (Security Essentials), jak i edycja (Ultimate Protection) jest prosta, szybka i precyzyjna.

Narzędzia administracyjne

Advanced Security oferuje również szereg funkcji ułatwiających administrację narzędziami bezpieczeństwa.
Dzienniki zdarzeń, odświeżane co kilka sekund, ułatwiają monitorowanie, nawigację, wyszukiwanie i interakcja ze zdarzeniami bezpieczeństwa. Status funkcji pozwala na błyskawiczne monitorowanie stanu aktywowanych funkcji ochrony. Wreszcie, Audyt systemu dokonuje szybkiej inspekcji stanu systemów i proponuje stosowne zalecenia.

Tryb Lite

Niezależnie czy jesteś doświadczonym u użytkownikiem, czy dopiero zaczynasz przygodę z oprogramowaniem, TSplus ma dla Ciebie opcje, których potrzebujesz. Advanced Security dostępny jest w trybie Zaawansowanm lub Lite Mode GUI., jeśli potrzebujesz ułatwienia. Tryb uproszczony pozwala na szybki start początkującym użytkownikom. Zawiera konfigurację niezbędnych funkcji i zapewnia bezpieczeństwo Twoim serwerom już od chwili uruchomienia.

KOMPLEKSOWY PULPIT NAWIGACYJNY

Wszystkie nasze najlepsze funkcje tam, gdzie ich potrzebujesz

Administratorzy za pośrednictwem przyjaznej dla użytkownika scentralizowanej konsoli administracyjnej mogą łatwo zarządzać ustawieniami, monitorować zdarzenia bezpieczeństwa i dostosowywać każdy środek bezpieczeństwa do potrzeb swojej infrastruktury pracy zdalnej.

CENNIK

Wybierz jedną z dwóch wersji Advanced Security

TSplus Advanced Security oferuje dwa rodzaje ochrony. Niezależnie od rozmiaru Twojego biznesu, TSplus Advanced Security możesz dostosować do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. 
Ponadto licencję, którą kupujesz, posiadasz już na zawsze.

ESSENTIALS

Dożywotnia licencja

245 PLN

ULTIMATE

Dożywotnia licencja

1 225 PLN

Aktualizacja i Wsparcie (zalecane)

Bądź na bieżąco z najnowszymi funkcjami, aktualizacjami zabezpieczeń i skorzystaj z pomocy naszego zespołu Wsparcia

TSPLUS CIESZY SIĘ ZAUFANIEM PONAD 500 000 FIRM NA CAŁYM ŚWiECIE

4.7
4.7/5
4.8
4.8/5
4.9
4.9/5
TSPlus

Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś

TSplus Advanced Security można testować bezpłatnie przez 15 dni. Wersja próbna zawiera wszystkie funkcje wersji Ultimate ,a jej pobranie i instalacja nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami!

Translate »