fbpx

Przez ostatnie 10 lat, TSplus oferował rozwiązania Zdalnego Pulpitu, stworzone by zapewnić bezpieczny zdalny dostęp do Twoich zasobów informatycznych.

Dzisiaj, TSplus umożliwia organizacjom dostarczenie w pełni funkcjonujących wirtualnych pulpitów zdalnego dostępu do aplikacji, niezbędnych pracownikom na każdym typie urządzeń. Pozwala to użytkownikom być produktywnymi z każdego miejsca, dzięki podłączeniu do pulpitu Windows dostępnego poprzez przeglądarkę z pomocą tabletów i smartfonów, niezależnie od wykorzystywanego systemu operacyjnego.

Ostatnio, TSplus został doceniony i uznany przez wydawnictwo branży technologicznej z Doliny Krzemowej, CIO Review magazine, jako jeden z 10-ciu Najbardziej Obiecujących Dostawców Rozwiązań Alternatywnych dla Citrix w 2019.

CIO Review jest wiodącym wydawnictwem technologicznym. Posiada reputację godnego zaufania źródła wiedzy i platformy służącej wymianie myśli i doświadczeń dla dyrektorów, ekspertów, klientów IT i innych osób decyzyjnych skupionych na najnowszych trendach technologicznych na rynku.

Każdego roku, CIO Review nominuje 10 wizjonerskich projektów biznesowych oferujących wyjątkowe rozwiązania, które są alternatywą dla systemu Citrix.

Wywiady z ich twórcami są następnie publikowane w Wydaniu Specjalnym.

John Davies, założyciel i Prezes TSplus, został zaproszony, aby podzielić się historią powstania TSplus – Kim jesteśmy i jak staliśmy się liderem w dziedzinie dostępu informacji i bezpieczeństwa?

“We współczesnej erze Internetu, gdzie użytkownicy oczekują szybkiego dostępu do swoich aplikacji i danych, TSplus oferuje cenne rozwiązania, umożliwiające użytkownikom pełną wolność w wykonywaniu pracy stwierdza John Davies.

 

Przeczytaj cały artykuł lub pobierz w wersji PDF

Podążając za publikacją tego artykułu, udostępniliśmy  nowe  video, które ilustruje niektóre spośród wielu wyzwań stojących przed współczesnym biznesem oraz  jak rozwiązania zdalnego dostępu (pulpitu) oferowane przez TPplus mogą pomóc w ich pokonaniu.

Film pokazuje, w jaki sposób – poprzez proste zainstalowanie TSplus na głównym serwerze – organizacje mogą uczynić swoje aplikacje i zasoby dostępnymi przez sieć Internetu.

Ważną wiadomością jest również  fakt otrzymania przez RDS-Knight prestiżowej nominacji do nagrody Data Center ICT Security Solutions of the Year. Konkurs organizowany jest przez DCS. Rezultaty zostaną ogłoszone 15/05.

 Przeczytaj najnowsze publikacje prasowe na temat Aktualizacji Produktów Terminal Service Plus:

  • RDS-Knight finalistą DCS Awards 2019.
Translate »