fbpx

Francuska firma TSplus, specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu zdalnego dostępu i bezpieczeństwa aplikacji serwerowych, ogłasza strategiczne partnerstwo we Francji z IONOS, wiodącym europejskim dostawcą usług hostingowych i rozwiązań chmurowych.

TSplus, jako jeden z czołowych dostawców rozwiązań zdalnego dostępu, kontynuuje ekspansję swojej działalności we Francji poprzez oficjalne partnerstwo z IONOS, europejskim liderem w obszarze hostingu i rozwiązań chmurowych. Ta współpraca umożliwi klientom IONOS skorzystanie z usprawnionych opcji zdalnego dostępu dzięki produktom TSplus. Głównym celem partnerstwa jest zapewnienie użytkownikom efektywnych, bezpiecznych i suwerennych rozwiązań zgodnych z europejskimi standardami ochrony danych. Umowa ta ułatwi klientom IONOS integrację rozwiązania zdalnego dostępu TSplus Remote Access z ich pulpitami nawigacyjnymi, co zapewni płynną i scentralizowaną obsługę użytkowników.

TSplus, oferując intuicyjny i przyjazny użytkownikowi interfejs, umożliwia łatwą nawigację i pełne wykorzystanie możliwości zdalnego dostępu. Francois Stoop, który jest odpowiedzialny za działalność TSplus we Francji, wyraził zadowolenie z partnerstwa z IONOS, nazywając je istotnym krokiem dla ekspansji marki rodzimym rynku francuskim.

Jesteśmy zachwyceni współpracą z IONOS w ramach tego strategicznego partnerstwa. Ta współpraca stanowi ważny krok dla TSplus we Francji, ponieważ udostępniamy nasze wiodące w branży rozwiązania zdalnego dostępu klientom IONOS. Razem zapewniamy firmom narzędzia, których potrzebują, aby poprawić produktywność i umożliwić płynną pracę zdalną. Stoop z niecierpliwością oczekuje pozytywnego wpływu, jaki partnerstwo to będzie miało na wszystkich użytkowników”.

Thomas Brown, starszy menedżer ds. klientów kanałowych w IONOS, zauważa, że poprzez połączenie sił z TSplus, firma IONOS wzmacnia swoje zaangażowanie w promowanie suwerenności cyfrowej. „To strategiczne partnerstwo otwiera naszym klientom drzwi do innowacyjnych rozwiązań zdalnego dostępu, które są zgodne z europejskimi standardami prywatności. Dzięki temu zapewniamy płynną obsługę użytkownika, co umożliwia firmom optymalizację swojej produktywności w zdalnym środowisku pracy.”

Pobierz i wypróbuj TSplus Remote Access za darmo

Translate »