fbpx

TSplus z dumą ogłasza zapoczątkowanie strategicznego partnerstwa z firmą Kaspersky. Celem tej współpracy jest zrewolucjonizowanie dziedziny bezpieczeństwa dostępu zdalnego poprzez osadzenie klienta połączeń TSplus Remote Access w cienkim kliencie KasperskyOS Cyber-Immune.

Dwaj liderzy rynku IT ramię w ramię w walce o bezpieczeństwo zdalnych połączeń

TSplus, międzynarodowy lider w dziedzinie rozwiązań do zdalnego dostępu i udostępniania aplikacji, rozpoczyna strategiczne partnerstwo z firmą Kaspersky, uznanym liderem cyberbezpieczeństwa. Celem tej współpracy jest zrewolucjonizowanie dziedziny bezpieczeństwa dostępu zdalnego poprzez osadzenie klienta połączeń TSplus Remote Access w cienkim kliencie KasperskyOS Cyber-Immune.

Przełomowe partnerstwo dla zwiększenia bezpieczeństwa dostępu zdalnego

Żyjemy obecnie w rzeczywistości, w której praca zdalna jest nie tylko wykorzystywaną doraźnie alternatywą, lecz stała się wręcz nową normą, i to w coraz większym zakresie. W związku z tym, oczywistą konsekwencją jest wzrost zapotrzebowania na bezpieczne i niezawodne rozwiązania w zakresie zdalnego dostępu. TSplus, świadomy wyzwań i oczekiwań swoich klientów, ciągle doskonali swoją ofertę, konsekwentnie dostarczając innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają firmom bezpieczny, wydajny i łatwy dostęp do zasobów cyfrowych.

Z kolei Kaspersky jest marką o ugruntowanej pozycji w dziedzinie zapewniania światowej klasy rozwiązań w sferze cyberbezpieczeństwa. Rozwiązań, które chronią przed zagrożeniami cybernetycznymi ogromną ilość firm i osób prywatnych. Od lat jest niekwestionowanym liderem, któremu miliony ludzi na całym świecie zaufały i powierzyły ochronę swoich krytycznych danych i systemów.

Strategiczne partnerstwo pomiędzy TSplus i Kaspersky oparte jest na konsolidacji tego, co najlepsze z obu tych światów. Obie firmy łączy wspólna wizja uczynienia pracy zdalnej, nie tylko bardziej dostępną, ale i bezpieczniejszą. Podjęcie decyzji o współpracy jest istotnym krokiem w kierunku jej realizacji.

I pozwala na połączenie sił, zaufania i wiedzy dwóch liderów branży IT, w celu stworzenia kompletnego rozwiązania do pracy zdalnej, na którym polegać mogą biznesy we współczesnym, pełnym zagrożeń cyfrowym krajobrazie.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością połączenia sił z Kaspersky, firmą, która podziela nasze zaangażowanie w zapewnianie najwyższej klasy rozwiązań dla firm na całym świecie. Razem jesteśmy gotowi ustanowić nowy standard bezpieczeństwa i wygody zdalnego dostępu”.

Dominique Benoit, dyrektor generalny TSplus

Współpraca TSplus i Kaspersky będzie przełomem dla firm, które chcą dostosować się do zmieniającej się dynamiki modelu pracy, przy jednoczesnym zagwarantowaniu najwyższego poziomu cyberbezpieczeństwa.

Podsumowując ustalenia współpracy, Andriej Suworow, dyrektor KasperskyOS Business, powiedział:

„Wraz ze stale zmieniającym się środowiskiem pracy, coraz częściej zauważamy na całym świecie zapotrzebowanie na rozwiązania do zdalnego pulpitu, któremu towarzyszy wykładniczy wzrost popytu na rozwiązania zabezpieczające zdalne środowiska operacyjne. Tworzymy tego rodzaju produkty i rozwiązania w oparciu o system operacyjny KasperskyOS. Jednym z takich produktów jest Kaspersky Thin Client – pierwszy na świecie cienki klient z technologią Cyber Immunity, która nie wymaga dodatkowych narzędzi ochrony antywirusowej. Wierzymy, że ten produkt ma ogromny potencjał eksportowy, a nasza współpraca z TSplus utwierdza mnie w tym przekonaniu. Mam nadzieję, że dzięki temu partnerstwu, będziemy realizować udane projekty, które będą miały na celu ochronę urządzeń użytkowników i wspólnie zrobimy kolejny krok w stronę przyszłości Cyber Immune.”

Na początek, obie firmy zgodziły się rozpocząć współpracę w pespektywie 3-letniego partnerstwa, przygotowując tym samym grunt pod długoterminowy rozwój, oparty na obopólnym sukcesie.

 

TSPlus

Słowo o TSplus

Począwszy od 2007 roku TSplus konsekwentnie rozwijał i umacniał swoją pozycję, stając się światowym liderem w zakresie rozwiązań do zdalnego dostępu i dostarczania aplikacji. Kładąc silny nacisk na bezpieczeństwo, użyteczność i skalowalność, TSplus umożliwia organizacjom każdej wielkości dostęp do zasobów firmowych z dowolnego miejsca, w sposób nieskomplikowany i bezpieczny. Już ponad 500 000 firm zaufało produktom marki, i polega na ich niezawodności w codziennej praktyce biznesowej. Więcej: tsplus.pl

Kilka słów o Kaspersky

Kaspersky to globalna firma zajmująca się bezpieczeństwem cybernetycznym, założona w 1997 roku. Dogłębna analiza zagrożeń i specjalistyczna wiedza w zakresie bezpieczeństwa, która jest motorem działania firmy Kaspersky, stale przynosi innowacyjne rozwiązania i usługi, które chronią firmy, infrastrukturę krytyczną, konsumentów, a nawet struktury administracji politycznej na całym świecie. Kompleksowe portfolio zabezpieczeń, jakim może poszczycić się firma, obejmuje wiodącą ochronę punktów końcowych oraz szereg specjalistycznych rozwiązań i usług bezpieczeństwa do walki z niestandardowymi i ewoluującymi nieustannie zagrożeniami cyfrowymi. Technologie firmy Kaspersky chronią ponad 400 milionów użytkowników. My zaś pomagamy 250 000 klientom korporacyjnym chronić to, co dla nich najważniejsze. Więcej  https://www.kaspersky.com/ .

Translate »