fbpx

Ponownie, tym razem w sezonie wiosennym 2022 roku, TSplus został doceniony i zdobył nagrodę Top Performer w rankingu SourceForge i Slashdot. SourceForge to największy i najpopularniejszy na świecie portal rozwoju oprogramowania, gromadzący recenzje i zestawienia rozwiązań IT. Slashdot natomiast to strona partnerska z własnym katalogiem oprogramowania i usług biznesowych.

TSplus, twórca przyjaznych dla użytkownika i opłacalnych rozwiązań w zakresie zdalnego dostępu, dostarczania aplikacji, zdalnego wsparcia oraz bezpieczeństwa i monitorowania serwerów, kolejny raz otrzymał nagrodę Top Performer przyznawanej przez SourceForge w wiosennej edycji konkursu.

TSplus niezmiennie w czołówce najlepiej ocenianych rozwiązań zdalnego pulpitu

Ta nagroda jest przyznawana wyjątkowym firmom i produktom, które otrzymały znaczną liczbę pozytywnych recenzji od użytkowników, co stawia je w gronie najwyżej ocenianych produktów na SourceForge. TSplus z dumą dzierży ten prestiżowy tytuł już od ponad roku i ma nadzieję, że wysoki standard produktów i usług utrzyma go na podium przez wiele lat.

„Z przyjemnością ogłaszamy tegorocznych najznakomitszych dostawców wiosny 2022 roku” – powiedział prezes SourceForge, Logan Abbott.

„TSplus stale udowadnia, że użytkownicy kochają jego produkty i usługi wsparcia, o czym świadczy znaczna liczba pięciogwiazdkowych recenzji użytkowników”.

Prezes SourceForge, Logan Abbott

Warunkiem zdobycia wyróżnienia Top Performer we wiosennej edycji 2022, jest otrzymanie przez każdego ze zwycięzców wystarczającej liczby wysoko ocenianych recenzji użytkowników, pozwalających umieścić zwycięski produkt wśród 10% najlepiej ocenionych produktów na SourceForge. To najwyraźniejsze świadectwo najwyższej jakości, jaką TSplus pragnie dostarczać swoim klientom.

Ponadto, TSplus jest również wymieniany jako Zaufany Dostawca i Top Performer na Slashdot, witrynie partnerskiej SourceForge.

Dominique Benoit, prezes i założyciel TSplus, skomentował: „W TSplus jesteśmy podekscytowani faktem otrzymania nagrody SourceForge Spring 2022 Top Performer Award. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepsze w swojej klasie oprogramowanie i cieszymy się, widząc że nasi użytkownicy nagradzają nas znakomitymi recenzjami. Jesteśmy zaszczyceni, że doceniają nas nasi klienci, a w społeczności SourceForge jesteśmy postrzegani jako rzetelna firma.”

Aby dowiedzieć się więcej o TSplus, odwiedź www.tsplus.pl. Każdy produkt TSplus można pobrać bezpłatnie na 15-dniowy okres próbny.

Translate »