TSplus, twórca rozwiązań w dziedzinie zdalnego dostępu, będących najlepszą alternatywą dla Citrix i RDS, dokonał ostatnio poważnych działań w obrębie swojej marki. Przemyślanemu rebrandingowi towarzyszy ujednolicenie wszystkich nazw, logo i designu produktów TSplus, które ma na celu uzyskanie wyraźnej identyfikacji na rynku.

TSplus – marka wyróżniająca się jako dostawca rozwiązań zdalnego dostępu

 W listopadzie 2019 roku TSplus ogłosił integrację całej swojej linii narzędzi towarzyszących pod wspólną marką „TSplus”, aby lepiej odzwierciedlić tożsamość firmy.

Od tego czasu podjęto wiele działań, mających na celu wzmocnienie rozpoznawalności marki TSplus. Dzisiaj robimy kolejny krok w tym kierunku, graficznie ujednolicając wszystkie rozwiązania, dodatki i nowe oprogramowanie, które niebawem zaprezentujemy. Nowy brand ilustruje zmodernizowane logo, ikony i ogólnie zaktualizowany sposób prezentowania i promowania asortymentu produktów.

„TSplus”, który pierwotnie był skrótem od „Terminal Service Plus” i odnosił się do pierwszego sztandarowego oprogramowania oferowanego przez firmę, będzie odtąd używany jako główna marka łącząca wszystkie produkty TSplus oraz dodatki pod wspólną nazwą, podkreślającą silną tożsamość. Będzie zatem wyrażać ideę jednolitego ekosystemu powiązanych rozwiązań zdalnego dostępu i zarządzania siecią. Historia oraz długa obecność marki na rynku zdalnego pulpitu i udostępniania aplikacji nadaje jej rzetelny charakter, a także jest podstawą wiarygodności, na której opieramy promocję całej naszej oferty.

Zmiana ta zbiega się z zaplanowanym wprowadzeniem do oferty nowego produktu „TSplus Remote Support”.

W tym duchu dokonana została aktualizacja  brandingu wszystkich produktów firmy TSplus, aby spójna i wyrazista marka odzwierciedlała zarówno oferowane przez nie funkcje, jak i ich pozycjonowanie na rynku:

  1. Kategoria rozwiązań Remote Access obejmuje:
  • „Oryginalne” oprogramowanie TSplus, które staje się „TSplus Remote Access” („Zdalny Dostęp TSplus”)
  • Drukarka wirtualna TSplus
  • TSplus Remote Work
  1. Kategoria rozwiązań bezpieczeństwa Network Security obejmuje:
  • TSplus Advanced Security
  • TSplus 2FA
  1. Kategoria rozwiązań Network Administration obejmuje:
  • TSplus Server Genius
  • TSplus Remote Support – Zdalne Wsparcie TSplus (wkrótce)

 

Branding TSplus prezentuje kompleksowe rozwiązanie dla administratorów sieci

Bez względu na infrastrukturę sieciową, liczbę użytkowników, lokalizację czy budżet, TSplus gwarantuje rozwiązanie, które można dopasować i wdrożyć w najbardziej zoptymalizowany sposób.

Z wyjątkiem usługi TSplus Remote Work, która oferuje prostą alternatywę dla złożonego rozwiązania zdalnego dostępu, umożliwiającą błyskawiczną konfigurację pełnego zdalnego biura, wszystkie rozwiązania TSplus można również kupić i wykorzystać jako dodatki do ulepszenia oprogramowania TSplus Remote Access.

Wersja TSplus Enterprise PLUS, zawierająca wszystkie wspaniałe funkcje i produkty TSplus w jednym atrakcyjnym i przystępnym pakiecie, została wprowadzona na rynek międzynarodowy w maju 2020 r. W ofercie TSplus Polska będzie dostępna niebawem. Dzięki temu kompleksowemu rozwiązaniu, firmy nie będą już musiały wybierać między bezpieczeństwem a zarządzaniem.

Cała gama aplikacji, zawartych w jednym rozwiązaniu i w pojedynczej skonsolidowanej konfiguracji, została automatycznie zintegrowana w narzędziu administracyjnym TSplus, aby umożliwić łatwe i scentralizowane zarządzanie. Jest to najlepsze rozwiązanie do zdalnego dostępu dla systemów Windows, Mac lub Linux.

Podejmujemy działania brandingowe i przebudowujemy wizerunek marki, w tym obszarze nasi klienci mogą spodziewać się zmian, jednak stałą i niezmienną w naszej strategii pozostaje zaangażowanie w zapewnianie opłacalnego, przyjaznego dla użytkownika i bezpiecznego rozwiązania w zakresie oprogramowania zdalnego pulpitu, zaś technologia, na której zbudowane są produkty TSplus, będzie nadal ulepszana w każdym segmencie operacyjnym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą po tym odświeżeniu i dywersyfikacji linii produktów. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź tsplus.pl.

Lub pobierz TSplus Remote Access i skorzystaj z 15-dniowego okresu próbnego.

Dostępna wersja trialowa zawiera próbną wersję każdego produktu towarzyszącego!

Translate »