Od lat TSplus pracuje nad zapewnieniem najlepszego rozwiązania dla zdalnego Pulpitu. Jednak ich ceny ledwo odzwierciedlały wzrost wartości produktów przez długi czas. Dzisiaj TSplus dostosowuje się, aby lepiej dopasować się do nowych warunków rynkowych, przy jednoczesnym utrzymaniu bardzo konkurencyjnego cenowo punktu.

Zaawansowane rozwiązanie dla zdalnego pulpitu

Od 2010 roku TSplus z dumą oferuje najlepszą alternatywę dla Citrix, oferując zaawansowane oprogramowanie Remote Desktop, bogate funkcje, bezpieczne połączenia oraz pomoc techniczną za cenę niższą niż u konkurencji. Ponadto TSplus nieustannie pracuje nad poprawą jakości swoich produktów i usług – w tym nad nowymi funkcjonalnościami i najnowszymi osiągnięciami technologicznymi – aby uczynić swoje rozwiązanie najłatwiejszym, najpotężniejszym i najbardziej przyjaznym dla użytkownika oprogramowaniem do publikowania aplikacji na rynku.

W 2018 r. Deweloper wprowadzi kilka nowych innowacji, aby zwiększyć dostępność swoich produktów. Najnowsza -aplikacja TSplus dla urządzeń mobilnych, która umożliwia zdalne połączenia z dowolnego urządzenia – od komputerów PC po tablety i smartfony. Jednak ta wartość dodana nigdy nie znalazła odzwierciedlenia w cenach. W całym tym procesie wartość dolara amerykańskiego poważnie spadła w ciągu ostatnich kilku lat. Ponieważ ceny TSplus są oparte na tej walucie, deweloper musiał zintegrować ten parametr z nową strategią cenową.

Nowe ceny będą obowiązywać od 15 maja 2018 roku.

Aby zachować konkurencyjność na rynku, TSplus postanowił dostosować swoje ceny do amortyzacji dolara. Od 15 maja 2018 r. Wszystkie serwisy TSplus będą wyświetlały nową listę cen: średnio wzrost wyniesie ok. 15% w zależności od produktów i opcji. Nie martw się jednak: ta nowa oferta jest nadal bardzo atrakcyjna w porównaniu z innymi produktami na rynku! 

To już ostatnia chwila na zakup naszych produktów przed zmianą cen!

 

Translate »