Pełnia wiosny to idealny moment na zmiany i odświeżenie wizerunku. Dlatego w maju  nadaliśmy nowy  wygląd naszej witrynie sklepowej TSplus. Prezentując ulepszoną nawigację i integrując nowoczesne koncepcje wizualne, nowa strona internetowa sklepu TSplus wpisuje się w ideę zapewnienia naszym klientom jak najlepszej płynności procesu zakupowego.

Zmieniamy się dla Was

Nowe oblicze sklepu internetowego TSplus to efekt trwających dwa miesiące przygotowań, renowacji i wysiłku, aby uczynić z niego atrakcyjną i intuicyjną platformę sprzedażową. Dostęp do wszystkich produktów wraz z kluczowymi  informacjami dotyczącymi funkcjonalności otrzymujecie bezpośrednio ze strony głównej sklepu. Wszystkie wersje oprogramowania i produkty są widoczne na pierwszy rzut oka, bez potrzeby przewijania strony, a opcje liczby użytkowników wyraźnie wymienione.

Rozwijane listy umożliwiające dodatkowe wyposażenie wybranej wersji w usługę Wsparcia/Aktualizacji pozwalają na szybki wybór najbardziej dopasowanego rozwiązania. Po wybraniu interesującego klienta produktu wyświetla się również jego bardziej szczegółowy opis.

Mapa witryny została zaprojektowana tak, aby odwiedzający mogli znaleźć to, czego szukają przy minimalnej liczbie kliknięć. Naszym zamierzeniem było sprawić, aby komunikaty CTA łatwo się wyróżniały, ułatwiając szybkie i łatwe podejmowanie decyzji.

Nowy sklep TSplus – prostsze zakupy

Nowy sklep internetowy został zaprojektowany w celu znacznego zmniejszenia liczby niezbędnych kroków prowadzących do zakupu rozwiązań TSplus.

Wystarczy kilka kliknięć, aby odwiedzający mógł dotrzeć do kasy. Ceniąc czas naszych klientów, staramy się skracać niezbędną jego ilość spędzoną w Sklepie i mamy nadzieję, że te starania zachęcą użytkowników naszej witryny do zakupu – w szybki i nieskomplikowany sposób  – optymalnej dla nich oferty.

Nowe sposoby płatności

Dla wygody klientów, w nowym sklepie znacznie rozszerzamy zakres możliwych sposobów płatności. Dzięki zintegrowaniu z systemem Tpay mają Państwo do wyboru szeroki wachlarz oferowanych przez firmę metod płatności internetowych, przy jednoczesnej dbałości o bezpieczeństwo i szybkość transakcji. Dostępny jest również ekspresowy zakup licencji przez Fastspring lub tradycyjna forma za pomocą przelewu bankowego.

Usprawniony proces obsługi posprzedażowej TSplus

Skupienie TSplus na oczekiwaniach klientów znajduje odzwierciedlenie na każdym etapie obsługi. Dowodem na to będzie wkrótce dostępna wersja 14, która stanowi kolejny krok w kierunku bardziej dostępnego, elastycznego i łatwego w użyciu procesu licencjonowania.

W kolejnej dużej wersji TSplus, portal licencjonowania wprowadzi wyjątkowe funkcje umożliwiające samodzielne działania na licencjach, takie jak aktywacja i rehost. To nie wszystko! V14 przyniesie zupełnie nową koncepcję licencjonowania.  Obserwujcie informacje na naszej stronie, aby być na bieżąco.

Sprawdź ofertę nowego sklepu TSplus

Pobierz bezpłatną wersję próbną najnowszej wersji TSplus 12.70

Translate »