Dwa miesiące temu, w czasie, gdy firmy na całym świecie zmuszone były wysyłać pracowników do domu i wdrażać rozwiązania w kierunku pracy zdalnej, firma TSplus przedstawiła nowe rozwiązanie do drukowania zdalnego: Drukarkę Wirtualną. Najłatwiejszy sposób na lokalne wydrukowanie pliku zapisanego na serwerze zdalnym. TSplus niedawno opublikował film, w którym zaprezentował spektrum korzyści płynących z jego najnowszej innowacji.

Możliwość zdalnego drukowania pomaga w utrzymaniu ciągłości Twojego biznesu.

Jak możemy zobaczyć na filmie, możliwość zdalnego drukowania jest jedną z kluczowych kwestii, gdy – chcąc zachować produktywność – jesteś zmuszony do pracy z domu.

Oprogramowanie TSplus zapewnia zdalny dostęp do aplikacji opublikowanych w sieci centralnej i może być połączone z najnowszym narzędziem dedykowanym – Wirtualną Drukarką TSplus, umożliwiając dzięki temu bezpieczne drukowanie na dowolnej drukarce lokalnej.

Pracownicy zdalni mogą bezpiecznie łączyć się ze swoim biurem, korzystać z profesjonalnych aplikacji i drukować dokumenty niezbędne do wykonywania zadań biznesowych: umowy,  plany budowy, arkusze kalkulacyjne itp.

TSplus Virtual Printer Video Explainer jest już dostępny!

Poniższy film wyjaśnia w zaledwie dwie minuty, dlaczego drukarka wirtualna TSplus jest inteligentną alternatywą dla innych rozwiązań do zdalnego drukowania:

  •  Łatwa konfiguracja – bez sterowników
  •  Zmniejsza objętość danych drukowania
  • Doświadczenie płynnego użytkowania
  • Kompatybilna ze wszystkimi markami drukarek
  • Obsługuje wiele formatów drukowania
  • Zapewnia bezpieczeństwo danych w sieci firmowej
  • Współpracuje z TSplus Generated Client, RemoteApp i wtyczką Web-Portal.

Obejrzyj wideo, aby odkryć zalety naszego produktu:

 

Drukarkę wirtualną można przetestować bezpłatnie wraz z oprogramowaniem zdalnego pulpitu TSplus w ramach 15-dniowej wersji próbnej:

Pobierz teraz!

Translate »
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com