fbpx

Po pięciu latach intensywnego rozwoju, TSplus rozszerza usługę Wsparcia i Aktualizacji na program Advanced Security, aby zapewnić najsilniejsze zabezpieczenia serwerów i infrastruktury zdalnego dostępu, w oparciu o najnowsze trendy i informacje z zakresu cyberbezpieczeństwa.

TSplus przywiązuje dużą wagę do utrzymania wysokiego poziomu swoich produktów i usług. Dlatego oferuje co roku jedną główną aktualizację wersji oprogramowania, która integruje najnowocześniejsze technologie i realizację oczekiwań klientów, jak również comiesięczne aktualizacje i poprawki, wspierające efektywność oraz dodatki funkcji i aktualizacje zgodności z systemem Windows .

Na przykład, jedną z głównych aktualizacji w 2022 r. było udostępnienie interfejsu w trybie uproszczonym Lite. Nowa funkcja dotyczyła zarówno Remote Access, jak i Advanced Security i była dostępna tylko dla użytkowników subskrybujących Usługi Wsparcia / Aktualizacji TSplus .

Utrzymywanie bezpieczeństwa zdalnego dostępu na najwyższym poziomie

Advanced Security niedawno zyskało nową funkcję, która sprawia, że warto być na bieżąco: Ochrona IP przed hakerami . Zaprojektowana szczególnie dla małych firm bez dedykowanego działu IT.

Ta unikalna funkcja dostępna w wersji próbnej oprogramowania automatycznie blokuje – już od momentu jej zainstalowania – listę milionów znanych hakerów i cyberprzestępców. Ta lista urozła do 600 milionów adresów IP w ciągu ostatnich kilku miesięcy i będzie stale rosnąć. Dlatego firma TSplus zdecydowała się rozszerzyć swoją usługę aktualizacji na to wyjątkowe narzędzie do ochrony zdalnego dostępu.

Usługa TSplus Update/Support oferuje wiele korzyści za rozsądną cenę:

  • Regularne aktualizacje zabezpieczeń, zgodności i ulepszeń funkcji.
  • Dostęp do corocznej głównej aktualizacji wersji.
  • Darmowy re-host  licencj dla tych, którzy muszą zmienić swój sprzęt.

 

Rejestracja jest łatwa. Wystarczy zalogować się do portalu klienta TSplus , wybrać daną licencję TSplus i dodać „Aktualizacje i Wsparcie”. Wykupienie usługi aktualizacji/wsparcia TSplus to najlepszy sposób na zapewnienie płynnego działania serwerów.

A propos utrzymywania sprawnego działania serwerów, zachęcamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą i programem TSplus Server Monitoring – wszechstronnym systemem monitorowania stanu serwerów zdalnych i serwerów internetowych. To must-have dla twojego zespołu wsparcia technicznego!

Odwiedź sklep pod adresem www.tsplus.pl/sklep, aby zamówić Wsparcie / Aktualizacji lub pobierz 15-dniową wersję próbną Advanced Security.

Translate »